WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Victoria Beckham znowu śpiewa!

Victoria Beckham

Just Jared

Uczestnicy pewnej sylwestrowej imprezy mogli podziwiać na scenie wyjątkowy duet Posh Spice i Mel C.

Victoria Beckham zapowiedziała niedawno, że nie pisze się na żadne powroty Spice Girls, podobnie zresztą jak Mel C, ale wspólny show na scenie to już inna sprawa.

Była piosenkarka, a obecnie projektantka mody spędzała tegoroczny Sylwester razem z całą rodziną na Malediwach, gdzie nie zabrakło również jej koleżanki z zespołu, więc nadarzyła się okazja do wspólnej zabawy.

Niestety w sieci dostępne są tylko zdjęcia, ale może za jakiś czas Panie zdecydują się ujawnić również wokal :)

 

Candle light and soul forever ❤ A wonderful start to 2017 xxx

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Melanie C (@melaniecmusic)

archiwum newsów

2017-01-02

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.