W końcu jest zwiastun Avengers: Infinity War!

Poszkole

Długo przyszło nam czekać na pierwszy oficjalny zwiastun Avengers: Infinity War, ale Marvel w końcu udostępnił stosowny materiał w sieci i ten zapowiada iście epickie wydarzenie.

Zwiastun jednoznacznie wskazuje, że będzie to największy film w historii Marvela, który połączy niemal wszystkie postaci z uniwersum MCU, które przez ostatnie lata pojawiały się w 17 filmach.

Możecie więc liczyć na pojawienie się na ekranie nie tylko Avengersów, ale także Spider-Mana, Strażników Galaktyki, Doktora Strange'a czy Czarnej Pantery.

Trailer potwierdza, że głównym oponentem ziemskich bohaterów (i nie tylko) będzie Thanos, który posiadł rękawicę nieskończoności. Tytan to jeden z największych I najpotężniejszych złoczyńców w komiksach Marvela, stąd też konieczność współpracy tak dużej liczby bohaterów.

Avengers: Infinity War ma być tak ogromnym wydarzeniem, że film podzielony będzie na dwie części i druga zawita do kin w 2019 roku. Co więcej, twórcy nie ukrywają, że nie wszyscy bohaterowie przeżyją spotkanie z Szalonym Tytanem.

Avengers: Infinity War zawita do kin 4 maja, a warto przypomnieć, że w przyszłym roku doczekamy się także premiery takich filmów Marvela, jak Czarna Pantera (14 luty 2018) i Ant-Man and the Wasp (6 lipiec 2018), a na 2019 rok szykowane są Captain Marvel (8 marca 2019), kolejna odsłona Spider-Mana (5 lipiec 2019) oraz oczywiście niezatytułowana jeszcze kontynuacja Infinity War.

archiwum newsów

2017-11-29

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.