WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Wielki sukces nowej płyty Bruno Marsa

Bruno Mars

Just Jared

Właśnie okazało się, że "24K Magic" jest najlepiej sprzedającą się płytą w karierze artysty.

Trzeci album urodzonego na Hawajach i zamieszkałego w Los Angeles muzyka szaleje na listach i jest najlepiej sprzedającą się płytą w kilkunastoletniej karierze Amerykanina!
 
Album "24K Magic" w pierwszy tydzień po premierze, która miała miejsce 18 listopada 2016 roku, sprzedał się w nakładzie 231 tys. egzemplarzy w Stanach Zjednoczonych. Dało to Bruno drugie miejsce na liście "Billboard 200", a pierwsze w zestawieniach Top Digital Albums oraz R&B/Hip-Hop Albums.

W streamingu płytę odtworzono aż 400 mln razy, a płyta i singlowa tytułowa piosenka zdobyły pierwsze miejsca na listach iTunes. Z kolei w singlowym notowaniu "Billboard Hot 100" utwór "24K Magic" zajął wysokie, czwarte miejsce i uzyskał już w USA status złotego singla. 
 
Jak pisze Bruno: - Nie widzę czegoś takiego codziennie, więc będę się cieszyć póki mogę. Piosenka numer jeden, album numer jeden, teledysk numer jeden. Dziękuję Wam wszystkim! Let's gooo uhhh babbbyyy!

Instagram

archiwum newsów

2016-11-30

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.