WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Wolverine potwierdzony w Deadpool 2?!

Pierce Brosnan Ryan Reynolds Hugh Jackman

Deadpool

Niestety oficjalnie ciągle nie, ale w sieci pojawiło się właśnie zdjęcie, które sugeruje taki obrót rzeczy.

Na profilu Ryana Reynoldsa, czyli odtwórcy tytułowej roli i producenta, znaleźć możemy bowiem fotkę, na której świetnie bawi się on z Hugh Jackmanem i Piercem Brosnanem.

Obaj Panowie są miłą niespodzianką, ale o ile o udziale Wolverine’a wspomina się już od dłuższego czasu, tak „były” James Bond w roli Cable jest ogromnym zaskoczeniem.

Tak czy inaczej, miejmy nadzieję, że nie chodzi o jakąś formę żartu i faktycznie cała trójka pojawi się w drugiej odsłonie „Deadpoola”, bo trio "Wolvie. Bond. Wade." zapowiada się fenomenalnie.

archiwum newsów

2017-01-19

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.