WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Wonder Woman ma nowego wroga

instagram.com/gal_gadot

Reżyser filmu, Patty Jenkins, potwierdziła właśnie, kto stanie naprzeciw Diany Prince w kolejnej odsłonie.

A będzie to Cheetah, w którą wcieli się Kristen Wiig - tę możecie kojarzyć z takich produkcji, jak Dziewczyna z marzeniami, Marsjanin, Zoolander 2 czy ostatnio Ghostbusters. Pogromcy duchów.

Rolę oferowano podobno najpierw Emmie Stone, ale ta miała ją odrzucić, stąd też poszukiwania kolejnej odtwórczyni.

Przypominamy, że niedawno zmieniono datę premiery Wonder Woman 2 na 1 listopada 2019 roku, za reżyserię odpowie wspomniana już Patty Jenikns, a do swojej roli powróci oczywiście również Gal Gadot, która wciela się w tytułową bohaterkę.

archiwum newsów

2018-03-13

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.