WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Zagi prezentuje nowy teledysk

YouTube

Niecałe dwa tygodnie od premiery debiutanckiego albumu artystka prezentuje intrygujący teledysk do utworu "Piesek".

Tajemnicza postać człowieka - psa, zimna noc i światła warszawskiego Mokotowa tworzą niepowtarzalny i zagadkowy klimat.

Za produkcję odpowiedzialni są: Piotr Kowalik ("Film Peaks", Juvenate), który zajął się pełną realizacją i montażem klipu oraz Piotr Pazdyka, odpowiedzialny za oświetlenie.

- Nad scenariuszem do klipu pracowaliśmy kreatywnie wszyscy. Tutaj wielkie dzięki lecą również do Krzyśka Grudzińskiego, który rzucił pomysł i pozwolił nam się nim trochę pobawić. Podczas nagrywania klipu pogoda nas nie rozpieszczała, około 3 w nocy zaczął padać śnieg, połamaliśmy kilka krzeseł, ale bez wątpienia było warto!

- Zawiązała się między nami wspaniała chemia i praktycznie czytaliśmy sobie w myślach - każdy włożył część siebie do tej historii. Rezultat spełnia moje oczekiwania i jestem ogromnie zadowolona, że mogę się podzielić z moimi słuchaczami teledyskiem, właśnie w takiej formie.’ - mówi Zagi.

Zobacz co przygotowała artystka i czy pies to faktycznie najlepszy przyjaciel człowieka:

archiwum newsów

2017-04-21

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.