WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Zayn Malik dołączy do 1D w celach charytatywnych?

One Direction Zayn Malik

Just Jared

Fani zespołu zastanawiają się, czy piosenkarz zdecyduje się połączyć siły z dawnym zespołem, by wspomóc ofiary ostatniego londyńskiego pożaru.

Wygląda jednak na to, że tak się nie stanie, bo chociaż Harry Styles, Niall Horan, Liam Payne i Louis Tomlinson mają ochotę na mały powrót w oryginalnym składzie, to Zayn nie przejawia tym większego zainteresowania.

Jak twierdzą informatorzy: - Na liście gwiazd charytatywnego singla Simona Cowella dla ofiar pożaru wieżowca Grenfell Tower w Londynie zapisali się już m.in. Louis i Liam, Niall i Harry też chcą wystąpić, ale wciąż walczą z terminami, a Zayn … na razie cisza w temacie, więc pewnie nie ma szans na jego występ.

Poza tym, możemy liczyć na obecność takich brytyjskich sław, jak raper Stormzy, Emeli Sande, Robbie Williams czy lider Stereophonics, Kelly Jones.

Just Jared

archiwum newsów

2017-06-21

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.