WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Zayn Malik najlepiej ubranym facetem roku GQ 2017

Zayn Malik

Just Jared

Słynny magazyn po raz kolejny przyznał swoje wyróżnienia i na jedno może liczyć były członek One Direction.

To ponad 30 tysięcy czytelników magazynu „GQ” wskazało Zayna Malika jako najlepiej ubranego faceta roku, co oznacza imponujące 59% wszystkich oddanych głosów.

Warto tu zaznaczyć, że czytelnicy docenili raczej luźny i swobodny styl piosenkarza niż przesadną dbałość o każdy element garderoby, bo jak twierdzi sam Zayn:

- Chodzi o to, żeby być szczęśliwym i wyglądać nieco niechlujnie – w moim przypadku to duże buty, spodnie rurki, t-shirt i trochę biżuterii, więc ukłon w stronę rocka i grunge’u.

Just Jared

archiwum newsów

2016-11-28

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.