WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Zayn Malik żałuje duetu z Taylor Swift

Taylor Swift Zayn Malik

Just Jared

Piosenkarka jest tak wielką gwiazdą, że każdy wręcz marzy o duecie z nią, ale najwyraźniej nie Zayn, który nie jest zadowolony z ich ostatniej współpracy.

W sieci pojawiły się właśnie doniesienia sugerujące, że Zayn został wręcz zmuszony do kolaboracji z Taylor Swift przy kawałku „I Don't Wanna Live Forever” nagranym na potrzeby filmu „Ciemniejsza strona Greya”.

Zdaniem informatorów artysta była zakochany w tej kompozycji, chciał nagrać ją sam, bo idealnie pokazywała jego ogromne możliwości wokalne i umieścić na swoim solowym krążku, bo jego zdaniem potencjał utworu był ogromny.

Niestety nie zgodzili się na to producenci filmu, którzy oznajmili, że Taylor Swift musi się w nim pojawić, więc ostatecznie nagrali piosenkę w duecie – ta wprawdzie odniosła sukces, ale nie spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem ani fanów Zayna, ani Taylor.

A Wy lubicie tę kompozycję?

archiwum newsów

2017-05-28

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.