WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Zayn Malik zwiastuje nową muzykę

Zayn Malik

Just Jared

Piosenkarz umieścił w sieci krótki animowany filmik zwiastujący nowy singiel.

Ten tajemniczy materiał i krótki opis muszą nam na razie wystarczyć, bo Zayn nie chce dzielić się jeszcze szczegółami.

Na Twitterze piosenkarza pojawiło się animowane wideo, które zostało opatrzone jedynie lakonicznym 'EXCITED' - może to tytuł nowej piosenki Zayna?

Tego nie wiemy, ale biorąc pod uwagę, że producent Zayna, Malay, zdradził ostatnio, że ten pracuje nad kolaboracją ze słynnym indyjskim kompozytorem, odpowiedzialnym za muzykę do "Slumdog. Milioner z ulicy", to coś może być na rzeczy.

 

archiwum newsów

2017-03-08

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.