WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Zayn i Sia w "Dusk Till Dawn"

Zayn Malik

Just Jared

Artysta ujawnił właśnie nową piosenkę, w której gościnnie zaśpiewała Sia, która jest też jedną z jej autorek.

Wraz z singlem opublikowany został także teledysk, który wyreżyserował Marc Webb - w klipie wystąpiła, poza oczywiście Zaynem, aktorka Jemima Kirke.

Zayn ujawniał fragmenty utworu na Instagramie, jako podziękowanie za zdobycie nagrody  Video Music Awards w kategorii „Najlepsza Kolaboracja”, którą  zdobył za przebój „I Don’t Wanna Live Forever” nagrany Taylor Swift. 

Wydana w ubiegłym roku debiutancka płyta Zayna „Mind of Mine” odniosła światowy sukces, a promująca wydawnictwo ballada „Pillowtalk” stała się pierwszym w historii debiutem singlowym brytyjskiego wokalisty, który zdobył #1 list przebojów w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Od momentu rozpoczęcia solowej kariery Zayn zdobył szereg nagród , w tym m.in. statuetki American Music Awards w kategorii „New Artist of the Year”, Billboard Music Awards  - „Top New Artist”, iHeartRadio Awards – „Best Solo Breakout” oraz dwie nagrody Teen Choice Awards – „Choice Music Breakout Artist” oraz „Choice Summer Music Star: Male”.

archiwum newsów

2017-09-12

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.