WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Zayn kręci wideo do 'I Don't Wanna Live Forever'

Zayn Malik

Just Jared

Piosenkarz wybrał się do swojego rodzinnego angielskiego miasta, żeby nagrać ujęcia do nowego teledysku.

A  mowa o piosence 'I Don't Wanna Live Forever', którą na potrzeby filmu „Ciemniejsza strona Greya”, nagrał wspólnie z Taylor Swift.

Co prawda piosenkarki nie udało się nikomu dostrzec na planie, ale informatorzy zapewniają, że była tam jej ekipa, więc … przekonamy się już niebawem.

Tak czy inaczej, wszystko poszło szybko i sprawnie, bo 30 minut później wszystkie potrzebne sceny zostały nakręcone, a nam pozostaje czekać na efekt końcowy, który powinien zadebiutować już niebawem.

Przypominamy też, że premiera „Ciemniejszej strony Greya” została zaplanowana na 10 lutego 2017 roku.

Just Jared

Just Jared

Just Jared

archiwum newsów

2017-01-09

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 2

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.