WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Znamy datę premiery albumu Lorde

Lorde

Just Jared

Fani mogą odetchnąć z ulgą, bo piosenkarka właśnie "podzieliła się z nami" datą debiutu nowego krążka.

Lorde już od dłuższego czasu zapowiadała, że pracuje nad nowym wydawnictwem, ale jak dotąd nie poznaliśmy żadnych szczegółów na jego temat.

Dziś się to zmieniło, Republic Records trochę wyręczyło nowozelandzką artystkę i ujawniło, że ta planuje udostępnić swój nowy krążek już 7 marca!

Niestety to wszystko co wiemy, bo nie ujawniono nawet tytułu wydawnictwa, ale nie pozostało nam już dużo czekania, więc jakoś to przeżyjemy, prawda?

Just Jared

archiwum newsów

2017-02-17

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 1

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.