WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Znamy nominowanych do BAFTA Awards 2018

YouTube

Guillermo del Toro bezsprzecznie rozprawił się z konkurencją, bo jego Kształt wody dostał aż 12 nominacji.

W tym tak kluczowe, jak Best Film, Best Actress, Best Supporting Actress, Best Original Screenplay i Best Director, więc reżyser ma powody do zadowolenia.

Zdaniem British Academy of Film and Television Arts na wyróżnienie zasługują również Blade Runner 2049 oraz Dunkierka, które zostały uhonorowane 8 nominacjami.

Denis Villeneuve i Christopher Nolan powalczą z Guillermo del Toro choćby o tytuł najlepszego reżysera, więc z zainteresowaniem będziemy śledzić wybory Akademii.

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 18 lutego w londyńskim Royal Albert Hall i będzie to już takie 71. wydarzenie w historii - pełna lista nominacji:

BEST FILM
•    "Call Me by Your Name"
•    "Darkest Hour"
•    "Dunkirk"
•    "The Shape of Water"
•    "Three Billboards Outside Ebbing, Missouri"

BEST ACTRESS
•    Annette Bening - "Film Stars Don’t Die in Liverpool"
•    Frances McDormand - "Three Billboards Outside Ebbing, Missouri"
•    Margot Robbie - "I, Tonya"
•    Sally Hawkins - "The Shape of Water"
•    Saoirse Ronan - "Lady Bird"

BEST ACTOR
•    Daniel Day-Lewis - "Phantom Thread"
•    Daniel Kaluuya - "Get Out"
•    Gary Oldman - "Darkest Hour"
•    Jamie Bell - "Film Stars Don’t Die in Liverpool"
•    Timothee Chalamet - "Call Me by Your Name"

BEST SUPPORTING ACTRESS
•    Allison Janney - "I, Tonya"
•    Kristin Scott Thomas - "Darkest Hour"
•    Laurie Metcalf - "Lady Bird"
•    Lesley Manville - "Phantom Thread"
•    Octavia Spencer - "The Shape of Water"

BEST SUPPORTING ACTOR
•    Christopher Plummer - "All the Money in the World"
•    Hugh Grant - "Paddington 2"
•    Sam Rockwell - "Three Billboards Outside Ebbing, Missouri"
•    Willem Dafoe - "The Florida Project"
•    Woody Harrelson - "Three Billboards Outside Ebbing, Missouri"

FILM NOT IN THE ENGLISH LANGUAGE
•    "Elle"
•    "First They Killed My Father: A Daughter of Cambodia Remembers"
•    "The Handmaiden"
•    "Loveless"
•    "The Salesman"

DOCUMENTARY
•    "City of Ghosts"
•    "I Am Not Your Negro"
•    "Icarus"
•    "Inconvenient Sequel"
•    "Jane"

ANIMATED FILM
•    "Coco"
•    "Loving Vincent"
•    "My Life as a Courgette"

DIRECTOR
•    "Blade Runner 2049" - Denis Villeneuve
•    "Call Me by Your Name" - Luca Guadagnino
•    "Dunkirk" - Christopher Nolan
•    "The Shape of Water" - Guillermo del Toro
•    "Three Billboards Outside Ebbing, Missouri" - Martin McDonagh

CINEMATOGRAPHY
•    "Blade Runner 2049"
•    "Darkest Hour"
•    "Dunkirk"
•    "The Shape of Water"
•    "Three Billboards Outside Ebbing, Missouri"

OUTSTANDING BRITISH FILM
•    "Darkest Hour"
•    "The Death of Stalin"
•    "God's Own Country"
•    "Lady Macbeth"
•    "Paddington 2"
•    "Three Billboards Outside Ebbing, Missouri"

OUTSTANDING DEBUT BY A BRITISH WRITER, DIRECTOR OR PRODUCER
•    "The Ghoul" - Gareth Tunley (Writer/Director/Producer), Jack Healy Guttman & Tom Meeten (Producers)
•    "I Am Not a Witch" - Rungano Nyoni (Writer/Director), Emily Morgan (Producer)
•    "Jawbone" - Johnny Harris (Writer/Producer), Thomas Napper (Director)
•    "Kingdom of Us" - Lucy Cohen (Director)
•    "Lady Macbeth" - Alice Birch (Writer), William Oldroyd (Director), Fodhla Cronin O’Reilly (Producer)

ORIGINAL SCREENPLAY
•    "Get Out" - Jordan Peele
•    "I, Tonya" - Steven Rogers
•    "Lady Bird" - Greta Gerwig
•    "The Shape of Water" - Guillermo del Toro, Vanessa Taylor
•    "Three Billboards Outside Ebbing, Missouri" - Martin McDonagh

ADAPTED SCREENPLAY
•    "Call Me by Your Name" - James Ivory
•    "The Death of Stalin" - Armando Iannucci, Ian Martin, David Schneider
•    "Film Stars Don't Die in Liverpool" - Matt Greenhalgh
•    "Molly's Game" - Aaron Sorkin
•    "Paddington 2" - Simon Farnaby, Paul King

EDITING
•    "Baby Driver" - Jonathan Amos, Paul Machliss
•    "Blade Runner 2049" - Joe Walker
•    "Dunkirk" - Lee Smith
•    "The Shape of Water" - Sidney Wolinsky
•    "Three Billboards Outside Ebbing, Missouri" - Jon Gregory

PRODUCTION DESIGN
•    "Beauty and the Beast (2017)" - Sarah Greenwood, Katie Spencer
•    "Blade Runner 2049" - Dennis Gassner, Alessandra Querzola
•    "Darkest Hour" - Sarah Greenwood, Katie Spencer
•    "Dunkirk" - Nathan Crowley, Gary Fettis
•    "The Shape of Water" - Paul Austerberry, Jeff Melvin, Shane Vieau

COSTUME DESIGN
•    "Beauty and the Beast (2017)" - Jacqueline Durran
•    "Darkest Hour" - Jacqueline Durran
•    "I, Tonya" - Jennifer Johnson
•    "Phantom Thread" - Mark Bridges
•    "The Shape of Water" - Luis Sequeira

MAKE UP & HAIR
•    "Blade Runner 2049" - Donald Mowat, Kerry Warn
•    "Darkest Hour" - David Malinowski, Ivana Primorac, Lucy Sibbick, Kazuhiro Tsuji
•    "I, Tonya" - Deborah La Mia Denaver, Adruitha Lee
•    "Victoria & Abdul" - Daniel Phillips
•    "Wonder" - Naomi Bakstad, Robert A. Pandini, Arjen Tuiten

SOUND
•    "Baby Driver" - Tim Cavagin, Mary H. Ellis, Julian Slater
•    "Blade Runner 2049" - Ron Bartlett, Doug Hemphill, Mark Mangini, Mac Ruth
•    "Dunkirk" - Richard King, Gregg Landaker, Gary A. Rizzo, Mark Weingarten
•    "The Shape of Water" - Christian Cooke, Glen Gauthier, Nathan Robitaille, Brad Zoern
•    "Star Wars: The Last Jedi" - Ren Klyce, David Parker, Michael Semanick, Stuart Wilson, Matthew Wood

SPECIAL VISUAL EFFECTS
•    "Blade Runner 2049" - Gerd Nefzer, John Nelson
•    "Dunkirk" - Scott Fisher, Andrew Jackson
•    "The Shape of Water" - Dennis Berardi, Trey Harrell, Kevin Scott
•    "Star Wars: The Last Jedi" - Nominees to be announced
•    "War for the Planet of the Apes" - Nominees to be announced

ORIGINAL MUSIC
•    "Blade Runner 2049" - Benjamin Wallfisch, Hans Zimmer
•    "Darkest Hour" - Dario Marianelli
•    "Dunkirk" - Hans Zimmer
•    "Phantom Thread" - Jonny Greenwood
•    "The Shape of Water" - Alexandre Desplat

BRITISH SHORT ANIMATION
•    "Have Heart"
•    "Mamoon"
•    "Poles Apart"

BRITISH SHORT FILM
•    "Aamir"
•    "Cowboy Dave"
•    "A Drowning Man"
•    "Work"
•    "Wren Boys"

RISING STAR AWARD (voted for by public)
•    Daniel Kaluuya
•    Florence Pugh
•    Josh O'Connor
•    Tessa Thompson
•    Timothee Chalamet


 

archiwum newsów

2018-01-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.