Znamy polską obsadę Orange Warsaw Festival

YouTube.com

Polska reprezentacja zasiliła skład tegorocznej edycji festiwalu - udział w imprezie potwierdzili Kaliber 44, Ten Typ Mes, Natalia Przybysz, Sorry Boys i Bovska.

Kaliber 44 to pionierzy i legenda polskiego hip-hopu, zaliczani do najważniejszych przedstawicieli gatunku.

Dzięki wyjątkowej umiejętności władania słowem oraz oryginalności podkładów ich płyty określane są mianem kultowych, a na koncerty przychodzi już kilka pokoleń fanów. W tym roku, po 15 latach milczenia, zespół powrócił z nowym albumem "Ułamek tarcia".

Ten Typ Mes jest autorem złotego "Trzeba było zostać dresiarzem" - jego nowy materiał, doceniony także poza środowiskiem hiphopowym, był impulsem do odpalenia nowego oblicza koncertowego.

"Prąd", ostatni album Natalii Przybysz, to natomiast płyta, która nawiązuje do najlepszych tradycji polskiego bluesa, jednocześnie mierząc się z klasycznymi pozycjami tego gatunku.

Festiwal odbędzie się w dniach 3 i 4 czerwca na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Wcześniej ogłoszeni wykonawcy to Lana Del Rey, Skrillex, Die Antwoord, Editors, Skunk Anansie, Tom Odell, MØ, Daughter, XXANAXX i Julia Marcell.

 

Just Jared

archiwum newsów

2016-04-16

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.