WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Znamy tytuł kolejnych Gwiezdnych wojen

starwars.com

To zawsze jest jedna z najbardziej wyczekiwanych informacji w roku, w którym ukazać ma się nowa odsłona gwiezdnej sagi.

I chociaż ósma odsłona Gwiezdnych wojen zadebiutuje dopiero w grudniu, to już dziś poznaliśmy jej tytuł.

Co ciekawe, nie dla wszystkich był on tajemnicą, bo Mark Hamill, czyli odtwórca roli Luke'a Skywalkera, przyznał właśnie, że znał go już wcześniej.

No ale do rzeczy - najnowsza część debiutująca w kinach 15 grudnia będzie nazywać się "Ostatni Jedi".

Przypominamy też, że w obsadzie filmu znajdą się Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Lupita Nyong'o, Oscar Isaac, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie and Andy Serkis are returning. Benicio Del Toro, Laura Dern i Kelly Marie Tran.

archiwum newsów

2017-01-24

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.