WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Żadna rozrywka nie sprzedaje się lepiej niż ... GTA V!

GTA V

Chyba nikomu nie trzeba już tłumaczyć, jak wielkim sukcesem okazało się Grand Theft Auto V, bo tytuł ten wciąż święci triumfy, mimo że od jego premiery minęło już 5 lat.

W listopadzie ubiegłego roku od wydawcy, Take-Two Interactive, dowiedzieliśmy się, że GTA V jest najlepiej sprzedającą się grą w historii w Stanach Zjednoczonych.

Niedawno tytuł osiągnął kolejny kamień milowy, czyli sprzedał się w nakładzie 90 mln egzemplarzy, co pozwala zająć mu 3. miejsce w ujęciu globalnym, zaraz za Tetrisem (170 mln) oraz Minecraftem (144 mln).

Dziś okazuje się zaś, że GTA V rządzi nie tylko w świecie gier wideo, ale i ogólnie pojętej rozrywce, bo jak zauważa MarketWatch, żaden przedstawiciel jakiegokolwiek medium - muzyki, filmu czy książki, nawet takie klasyki jak Gwiezdne wojny czy Przeminęło z wiatrem - nie był w stanie osiągnąć nawet porównywalnych wyników. W obu wymienionych wyżej przypadkach mówimy bowiem o przychodzie rzędu 3 mld USD, podczas gdy GTA V ma już na koncie 6 mld USD (albumy muzyczne nawet nie zbliżają się do tego wyniku).

Co więcej, to jeszcze nie koniec, bo gra wciąż świetnie się sprzedaje, a jej tryb Online cieszy się ogromną popularnością i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to szybko zmienić. Tym bardziej, że ostatnie doniesienia sugerują, że na kolejną odsłonę poczekamy jeszcze 3-4 lata.

GTA V

archiwum newsów

2018-04-11

Podobał ci się ten tekst?

Średnia: 0

Komentarze:

Brak komentarzy

Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zarejestruj się jeśli nie masz jeszcze konta.