WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Coś Cię dręczy i nie wiesz co zrobić? Babcia też nie wie?

zadaj pytanie
389

Komputer! Pomoc dla zielonych.

Polski serwer driftu i zabawy PSZ 2011-01-26; 15:31

Nie mogę wejść na dyski C i D, po klikaniu na ikonę z dyskiem komputer ''mysli'' i wiecej nic. Proszę o pomoc bo wchodzę na dysk w postaci kliknięcia w eksploruj, a chciałbym normalnie.

Zgłoś naruszenie regulaminu

Porady: 4

pokaż: najnowsze | najwyżej oceniane

dodaj
 • Oceń:

  1-1+
  dodana: 2011-05-13; 13:12

  masz wirusa...też tak miałam sciągnji sobię jakiś program zeby powstrzymac wirusy

 • Oceń:

  2-0+
  dodana: 2011-02-05; 23:58

  moim zdaniem jak mi sie takie cos dzieje to nieopłaca mi sie czytać na forach tylko odrazu robie formata kompa owiele szybsze i jest zależne czy poważne czynie

 • Gość Gość

  Oceń:

  2-0+
  dodana: 2011-01-31; 13:40

  Dzieki rozwiazalem problem.

 • Oceń:

  2-1+
  dodana: 2011-01-29; 11:21

  obawiam się, że to może być wirus. zeskanuj komputer. a jeśli to nie pomoże, to wybacz, nie mam pojęcia. może jest za bardzo zaśmiecony ? w dysku c, folderze windows opróżnij takie foldery jak prefetch i temp.

 • The Sims 3

  Hej.Mam taki problem mam TS3 i gdy je włączam jest czarny ekran i "myśląca" myszka.Czy sformatowanie kompa coś pomoże?Mam najnowsze sterowniki na karcie graficznej.Co robić?

  porad: 12

 • Zaakceptuj. Dla mnie to jest bardzo ważne!

  Czy jest możliwe jeśli z kimś pisałam na GG lub na portalu społecznościowym (nie myślę tu o nk) żeby odnalazł mój prawdziwy adres. Zna tylko moje imię

  porad: 6

 • S.O.S

  Mam problem chodzę z chłopakiem z którym się cały czas kłucę chociaż z drugiej strony on mi powiedział że mnie kocha inaczej niż inne dziewczyny I ostatnio chciał przy mnie zapalić i powiedział że mnie przeprasza i że nie będzie palił Co o tym myślicie I wierzyć mu

  porad: 13

 • the sims 3

  czy na windowds xp professional będą działały simsy 3 bo chcę kupić ale nie wiem czy będą chodziły i czy sie od nich jakiś wirus nie zrobi????

  porad: 146

 • Kendo

  Trenuje ktos z was kendo?? Ja chcialbym ale niewiem czy to dobre

  porad: 21

 • MacBook

  hejka ;D
  chciałabym mieć notebooka (laptopa) tylko że mam 2 problemy:1- nie wiem jak namówić rodziców, bo mamy kilka laptopów w domu ale żaden mi nie pasuje (są stare itp.)2- to musi być MacBook( który najlepszy?) a ja nawet nie wiem ile one kosztują . dzięki za odp ;**

  porad: 3

 • Photoshop

  Mam Windows 7 i czy mogę zainstalować Photoshopa?

  porad: 5

 • HAKER

  CZY WARTO ZOSTAĆ HAKEREM?? MAM ZAMIAR NIM ZOSTAĆ ALE NIE WIEM CZY TO SIĘ OPŁACA I CZY MOGĘ ZOSTAĆ NA TYM PRZYŁAPANY

  porad: 62

 • Takie nie ważne...

  ...ale dla mnie ważne!!! wiecie kiedy wyjdzie sims 3 po zmroku, wiem że gdzies w pazdzierniku ale mniej więcej którego??

  porad: 3

 • Program do rysowania ?

  Kiedyś rysowałam na takim programie komputerowym, nie to nie był paint .
  Pamiętam że mogłam na nim robić różne kratki, kółka iwg. Bardzo podobne to było do tła w photoShopie .
  był on darmowy, nie trzeba było ściągać oraz zaczynał się na literkę m.

  porad: 1