WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Coś Cię dręczy i nie wiesz co zrobić? Babcia też nie wie?

zadaj pytanie
195

Skąd wziąść takie tło?

2010-07-02; 20:37

Chcę takie tło: http://poszkole.pl/strona/12622121/ Ale nie wiem skąd je wziąść.

Zgłoś naruszenie regulaminu

Porady: 2

pokaż: najnowsze | najwyżej oceniane

 • Oceń:

  2-0+
  dodana: 2010-07-06; 16:07

  Dołańczam się do pytania . ?

 • Gość Gość

  Oceń:

  1-2+
  dodana: 2010-07-02; 20:59

  zapytaj się autora tej str skąd ma

 • :( Marian tylko w Tobie nadzieja!!

  od 4 lat jąkam sie.. wszyscy sie ze mnie smieja dokuczaja mi!! :( ;( jak moge kolega i kolezanka pokazac ze jestem taka jak oni i ze jakanie to nic strasznego?? probowałam sie zaprzyjaznic ale jak juz było ok.. ktos musiał nam przeszkodzic w przyjazni.. moze sesja w gazecie pomoze. tylko jak..

  porad: 21

 • Tło.?

  Hey mam wielką proźbę:
  czy ktoś kompetentny mógłby mi wyjaśnić jak można zrobić super tło.
  Oczywiście również odkupuję tła.

  porad: 1

 • Wolontariat... nie jestem pewien...

  Cześć.
  Znowu ja. ;p
  Jutro idę do Szkoły Specjalnej w ,której będę pomagał ludziom ułomnym. Niemowa... down... agresywny... głuchy... boję się, że coś zepsuję nie wiem - zacznę się śmiać... Był ktoś na takim " projekcie " ? Jak tam jest ? Warto ? ...

  porad: 62

 • Tło.?

  Hey mam wielką proźbę:
  czy ktoś kompetentny mógłby mi wyjaśnić jak można zrobić super tło.
  Oczywiście również odkupuję tła.

  porad: 1

 • Kursor

  Jak już ściągne kursor to co mam robić???

  porad: 4

 • kto ma fajne tła do sprzedania lub oddania !

  j.w piszcie na priv , najlepiej takie z Justinem Bieber !

  porad: 1

 • Komputer! Pomoc dla zielonych.

  Nie mogę wejść na dyski C i D, po klikaniu na ikonę z dyskiem komputer ''mysli'' i wiecej nic. Proszę o pomoc bo wchodzę na dysk w postaci kliknięcia w eksploruj, a chciałbym normalnie.

  porad: 4

 • Gimp

  Jak w gimp 2 robi się tapety z anime albo w ogóle z jakaś postacia? np. Heio taką ma
  Liczę na odp.
  Porady typu: żal zachowajcie dla siebie.

  porad: 4

 • Remont

  Mam pytanie czy ktoś zrobi mi taki ładny remont? Patrząc na mój profil w porównaniu do innych to brak słów. Nie umiem ładnie go zrobić... Pomocy!

  porad: 4

 • Przezroczysty nagłówek.

  Hej. Chciałabym się dowiedzieć jak zrobić nagłówek przez który prześwituje tło? Chodzi mi o zbędne tło tego nagłówka żeby było tło strony.

  porad: 1