WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Coś Cię dręczy i nie wiesz co zrobić? Babcia też nie wie?

zadaj pytanie
710

adres/pytanie glownie do manka

vera 2010-11-22; 20:46

zna ktos z was adres do wytworni warner bros?
tylko taki oficjalny zeby odpisali poniewaz chce z kolezanka wyslac do nich list z pewnym pytaniem...

Zgłoś naruszenie regulaminu

Porady: 5

pokaż: najnowsze | najwyżej oceniane

dodaj
 • Oceń:

  0-1+
  dodana: 2011-06-09; 17:33

  wejdz na Wiki i wpisz tam nazwę wytwórni..Tam gdzieś na samym dole powinny się znajdować "Linki zewnętrzne" kliknij na któryś z nich "tą są officjalne linki" i znajdz gdzieś tam ten e-mail :P

 • Gość Gość

  Oceń:

  1-3+
  dodana: 2010-12-03; 23:21

  Taki adres to cholernie trudno będzie zdobyć. Sorry ale tu ci nie pomogę.

 • Gość Gość

  Oceń:

  7-2+
  dodana: 2010-11-30; 20:19

  NIW WIESZ CO TO ZA WYTWÓRNIA?! Z KONIA SPADŁEŚ ?! ŻAL MI CIĘ ! FRAJER .. :// a co do ciebie to niestety nie..i chyba nie dasz rady..:( przykro mi

 • Dziewczyny pomocy ! :D

  Mam sobie z moją dziewczyną urządzić wieczór filmowy
  i to ja mam wybrać film . Ale ja się nie znam na dziewczęcych filmach. Ostatnio oglądała coś z Hilary Duff. Szansa na Sukces ? I wildChild chyba. Podajcie coś podobnego i napiszcie o czym to. W google nie chce szukać.
  dzi

  porad: 16

 • Co mam zrobić ? ;/ Marian zaakceptuj!!

  przefarbowałam sobie włosy na rudo, kiedy mój kolega mnie zobaczył zaczął mnie wyzywać że się spuściłam w kiblu itd. wcześniej obgadywał mnie ze swoim kolegą i mówił mu że zdechła mi wiewiórka na głowie albo że zardzewiałam , nie dawno pytał sie mnie o chodzenie.

  porad: 165

 • Co ja mam robić. ?

  Zakochałamsię wpewnym chłopaku, ale mu topowiedziałam i wyszo ze on wemnie też. ale stwierdzil ze takjak teraz bd lepiej bo idziemy do innych szkół. a dzielinas od siebie jakieś 5 minut spacerkiem. mówi takie teksty daje kwiatki i wgl comam zrobić.

  porad: 194

 • Cześć! Mam pytanie

  Jak się nazywa taki gościu, co przychodzi do mnie do domu i chce mi dać jakieś listy

  porad: 184

 • Tytuł filmu WAŻNE !!!

  Pamiętacie jak nazywa się film, w którym jakby były wampiry. Pamiętam, że jedna z dziewczyn miała dziurę w brzuchu i wpadła do basenu, wcześniej walcząc gdy biegali po domu. Jeśli dobrze pamiętam, występowały w tym filmie 3 główne postaci.

  porad: 12

 • MARIAN . mama ?

  mam już prawie 13 lat , no może i mało - nie wiem XD . moim marzeniem jest skoczyć z samolotu .. ze spadochronem :) . Moja mama zbyt sie boi . ale to przecież ja skacze , nie ona . Skakałabym z instruktorem i wgl ale ona mi nie pozwala. jak ją przekonać ?

  porad: 13

 • Miłość na odległość?

  CO mam zrobić mam chłopaka ale w Gdańsku a ja się w Styczniu orzeprowadziłam do Norwegi ale nasz związek jeszcze trwa !
  CO mam zrobić odpuścić sobie? Czy dalej o niego walczyć?

  porad: 65

 • Przezywana!!!

  Mam 13 lat i w klasie chłopaki mnie przezywają świnia. Przezywaja mnie od 3 klasy:( Co robic??

  porad: 253

 • Ubrania (Zaakceptuj i poradź, plis)

  W poniedziałek spotykam się z koleżankami z poprzedniej szkoły, dawno się z nimi nie widziałam, zaproponujcie jakiś zestaw ubrań.

  porad: 5

 • Jak odzyskać dziewczyne ?

  Chodze do klasy z pęwną dziewczyną ktora bardzo mi się podoba i w której się zabujałem.3 miesiące temu z nią chodziłem ale ona ze mna zerwała i bardzo chciałbym ją odzyskać pomóżcie pliss

  porad: 90