Najnowsze pytania:

 • 583

  Dziwne, prawda?

  Jestem z chłopakiem 3 dni, a on mi wyjeżdża z tekstem "Może jutro przedstawię Cię mojej mamusi"? Dziwne, prawda? Co teraz?

  porad: 5

 • 496

  Nieznajomy, a nagle chłopak ...

  Poznałam nowego chłopaka i od razu spytał mnie o chodzenie, zaraz jak się poznaliśmy. Zgodziłam się, ale czy warto spróbować?

  porad: 5

 • 535

  Nie wiem, co zrobić z tym uczuciem ...

  Nie wiem, co mam zrobić, bo kocham się w starszym ode mnie o 4 lata chłopaku, który jest najlepszym przyjacielem mojego brata... To trwa już ze 2 lata i nie wiem co mam z tym zrobić...

  porad: 7

 • 497

  Czy on chce, żebym była zazdrosna?

  Chłopak mnie strasznie lubił, uśmiechał się, dał mi nawet prezent, a potem się pokłóciliśmy, ale znowu pogodziliśmy. On teraz zaczął się lampić na moją koleżankę i ciągle z nią gada, a na mnie nie zwraca uwagi. Kocha ją czy może chce, żebym była zazdrosna?

  porad: 3

 • 478

  Please, help me!!!!!

  Moja dziewczyna mnie rzuciła, bo chciałem przywalić innemu, który wyraźnie ją podrywał. Zależy mi na niej. Próbowałem już wszystkiego, aby do mnie wróciła, ale mi nie wychodzi. Proszę, pomóżcie, co mogę zrobić, aby wszystko było tak jak dawniej??? Abyśmy byli znów razem???

  porad: 6

 • 415

  Ojej - co wybrać?

  Geodezja czy fryzjerstwo? To i to mnie interesuje, ale nie wiem, co bardziej zapewni mi przyszłość?

  porad: 6

 • 420

  O co mu chodzi ?

  Mój kolega miał zły dzień, więc postanowiłam go pocieszyć tekstem: "To my idziemy tam gdzie jednorożce patatajają po tęczy". On odpisał mi "Ty zawsze umiesz mnie pocieszyć kotku :* ", a ja głupia teraz nie wiem, czy on to powiedział serio, czy tylko po koleżeńsku ...

  porad: 8

wszystkich porad: 279206

wszystkich pytań: 14063

116111.pl