WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Najnowsze pytania:

 • 569

  Jak jej moge pomóc ?

  Moja przyjaciółka jest zraniona przez chłopaka ..Ma tez sporo kompleksów jak jej pomóc ??

  porad: 4

 • 613

  Dziwne, prawda?

  Jestem z chłopakiem 3 dni, a on mi wyjeżdża z tekstem "Może jutro przedstawię Cię mojej mamusi"? Dziwne, prawda? Co teraz?

  porad: 5

 • 541

  Nieznajomy, a nagle chłopak ...

  Poznałam nowego chłopaka i od razu spytał mnie o chodzenie, zaraz jak się poznaliśmy. Zgodziłam się, ale czy warto spróbować?

  porad: 5

 • 573

  Nie wiem, co zrobić z tym uczuciem ...

  Nie wiem, co mam zrobić, bo kocham się w starszym ode mnie o 4 lata chłopaku, który jest najlepszym przyjacielem mojego brata... To trwa już ze 2 lata i nie wiem co mam z tym zrobić...

  porad: 7

 • 540

  Czy on chce, żebym była zazdrosna?

  Chłopak mnie strasznie lubił, uśmiechał się, dał mi nawet prezent, a potem się pokłóciliśmy, ale znowu pogodziliśmy. On teraz zaczął się lampić na moją koleżankę i ciągle z nią gada, a na mnie nie zwraca uwagi. Kocha ją czy może chce, żebym była zazdrosna?

  porad: 3

 • 522

  Please, help me!!!!!

  Moja dziewczyna mnie rzuciła, bo chciałem przywalić innemu, który wyraźnie ją podrywał. Zależy mi na niej. Próbowałem już wszystkiego, aby do mnie wróciła, ale mi nie wychodzi. Proszę, pomóżcie, co mogę zrobić, aby wszystko było tak jak dawniej??? Abyśmy byli znów razem???

  porad: 6

 • 458

  Ojej - co wybrać?

  Geodezja czy fryzjerstwo? To i to mnie interesuje, ale nie wiem, co bardziej zapewni mi przyszłość?

  porad: 6

wszystkich porad: 271049

wszystkich pytań: 14064

116111.pl