Najnowsze pytania:

 • 1310

  Potrzebuję rady związanej z chłopakiem!

  Poznałam chłopaka przez moją przyjaciółkę, niestety piszemy ze sobą tylko sms-y (mieszka za daleko). Po paru tygodniach napisał mi, że zauroczył się mną. Ja też, odkąd mu to napisałam, nasze relacje oziębiły się. Gdy do niego piszę, on odpowiada krótkimi tekstami. Co mam zrobić?

  porad: 11

 • 644

  Czy on mi wybaczy, że z nim zerałam ?

  Co zrobić, jak kocham swojego ex ... Zerwałam z nim po 5 miesiącach, ale gdy zobaczyłam go na lodowisku, to się w nim od nowa zakochałam ... Chyba też się mu podobam ... Nie wiem, czy ma to jeszcze jakiś sens? Mam 13 lat, on też.

  porad: 13

 • 746

  Dziwne zachowanie ...

  Mój chłopak czasami bardzo dziwnie się zachowuje - raz mnie olewa, raz krzyczy, raz jest czuły. Mam trudny charakter, staram się zmienić, ale on za każdym razem, kiedy mówię mu, że mnie olewa, mówi, że życie to nie bajka. Co mam zrobić, żeby przestał?

  porad: 11

 • 534

  Czy postępuję źle z tą dziewczyną?

  Cześć, mam dziewczynę, na której bardzo mi zależy i bardzo ją kocham, jestem o nią zazdrosny, choć wiem, że nigdy by mnie nie zdradziła. Dziewczyna chciałaby chodzić beze mnie na imprezy, ale ja mam przed tym opory, nie umiem takich faktów zaakceptować - czy to ja źle postępuję?

  porad: 8

 • 594

  Co robić?

  Chodzę do 5 kl i podoba mi się chłopak, który chodzi do 6, ale raz nie zdał, więc jest dwa lata starszy. Jako że jestem dość dobra z ang, pani kazała mi go poduczyć, no i zdał, ale możliwe że teraz nie zda. Podoba mi się i ja jemu też, ale co mam robić ?

  porad: 4

 • 681

  Włosy

  Mycie włosów codziennie, co o tym sądzicie?

  porad: 7

 • 543

  Tymczasowy dowód

  Ile trzeba czekać na wyrobienie tymczasowego dowodu albo paszportu?

  porad: 2

wszystkich porad: 271126

wszystkich pytań: 14064

116111.pl