WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Najnowsze pytania:

 • 558

  Filmy!

  Hej. Chciałabym prosić was o tytuły waszych ulubionych filmów. Gatunek dowolny. ; ) Tylko proszę bez nastoletnich miłości. Z góry dzięki za pomoc. :

  porad: 5

 • 449

  Dramat, fantasy, kryminał.

  Cześć ; ) Jakie książki polecacie z wymienionych wyżej gatunków? Proszę, aby były one nieprzewidywalne z dobrą fabułą i ciekawymi postaciami (dodam, iż nie chcę książek w stylu Igrzysk Śmierci czy Harry'ego Pottera). Z góry dziękuję za pomoc :D

  porad: 6

 • 506

  Zakochana!

  Na obozie poznałam fajnego chłopaka i poznałam też dziewczynę, z którą się zaprzyjaźniłam. Ona zna tego chłopaka, bo chodzi z nim do szkoły, w trakcie obozu powiedziała mi, że też się w nim zakochała. Kto chce mi udzielić porady, co robić?

  porad: 9

 • 488

  Pomocy ...

  Co mam zrobić? Jak widzę jakieś pary to robi mi się smutno i chce mi się płakać, jak temu zaradzić? Mam sobie kogoś znaleźć? Jeśli tak to czemu nikt mnie nie chce? Jestem za brzydka?

  porad: 3

 • 444

  Dziewczyny Pomóżcie proszę :*

  Chodzi o pewną dziewczynę, piszemy trochę ze sobą i na początku było fajnie. Od paru dni jest inaczej, mniej-więcej normalnie, ale często odpisuje bardzo długo, bo mówi, że Nie Wie Co Ma Pisać! Pomocy ...

  porad: 8

 • 409

  Kolonie

  Czy ktoś był na koloniach w Ostródzie? Jak jest z pokojami?

  porad: 0

 • 427

  Wakacje ! ; )

  Co tam u was jak tam Wakacje , jakies plany ? ;)

  porad: 3

wszystkich porad: 271015

wszystkich pytań: 14064

116111.pl