WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Najnowsze pytania:

 • 469

  Czuję się bezradna :(

  Zakochałam się w moim koledze, który mieszka ode mnie jakieś 300km ;( Bardzo mnie to boli, ponieważ nie mam jak się z nim spotykać. Pragnę jego bliskości :( Czy ta miłość ma wgl sens?

  porad: 4

 • 380

  Zakochałem się w kuzynce ...

  Bardzo podoba mi się moja kuzynka, czy to normalne? Mogę się w ogóle z nią spotykać?

  porad: 9

 • 376

  Dziwny koleś mnie kocha - pilne!

  Ostatnio na Zielonej szkole chłopak mi sie oświadczył, w szkole też i to dwa razy. I jeszcze śpiewał "Czemu mnie nie kochasz", a ja go nawet nie lubię. Co robić?

  porad: 4

 • 514

  Dlaczego chłopaki lecą tylko na wygląd?

  Chłopaki to świnie, tylko ładne dziewczyny zagadują - nawet nie musi umieć pisać, ale ważne, żeby była ładna. Co jest? ;( Czy nigdy nie będę miała chłopaka?

  porad: 16

 • 531

  Całowanie, pilne!

  Boje się pocałunku, boję się tego, że nie umiem się całować. Czy jak chłopak będzie chciał mnie pocałować, to mam mu powiedzieć, że to jest mój pierwszy raz? Co robić?

  porad: 11

 • 617

  Owłosione ręce ...

  Mam może dosyć dziwne pytanie, czy mam golić ręce? Mam dość owłosione i czy chłopców to odstrasza?

  porad: 13

 • 631

  Piosenkaaa BARDZO WAŻNE

  Hej ludzie, znacie może tytuł piosenki, w której teledysku były dwie dziewczyny - paliły na ognisku głośniki, płyty, itp. tego zespołu, który śpiewa. Wszystko działo się nocą ... Pomocy!!!

  porad: 5

wszystkich porad: 271049

wszystkich pytań: 14064

116111.pl