Najnowsze pytania:

 • 678

  Zapytać kolegę o chodzenie?

  Od kilku dni wychodzę z kolegą, śmiejemy się, że jesteśmy małżeństwem, itp. On mi się podoba - spytać go, czy chciałby ze mną być? Trochę się boje :C

  porad: 10

 • 470

  Nie wiem jak mu powiedzieć, że mi sie podoba

  Podoba mi się taki Krystian, znam go już kilka lat, jesteśmy kolegami, ale niestety nie wiem jak mu powiedzieć, że mi się podoba. Pomóżcie, jutro idę do kina z klasą i on też, więc chciałabym się do niego przytulic i powiedzieć co czuję ...

  porad: 3

 • 519

  Okropny użytkownik!

  Pomocy! Na ps jest użytkownik, który każe mnie i kilka innych osób wszytkim blokować, mimo że go nie znam. Niestety na profilu nie ma bana i nie można go zbanować. Jak go zgłosić do admina albo zrobić coś, aby przestał?

  porad: 2

 • 524

  Co na mikołajki?

  W szkole mamy mikołajki, wylosowałam chłopaka i nie wiem co mu kupić. Zastanawiałam się nad jakims kubkiem lub pluszakiem, ale niestety on już wie, że go wylosowałam. Pomóżcie !!!!
  Ps: ma 13 lat, prezent do 15 zł.!!!!!!!!

  porad: 4

 • 510

  Miłość z neta

  Co sądzicie o prawdziwej miłości z neta ??

  porad: 10

 • 480

  Łatwo się zakochuję ...

  Pare mięsięcy temu zaczełam chodzić do nowej szkoły i od razu spodobał mi się taki chłopak, z czasem lubiłam go coraz bardziej aż się teraz zakochałam... On strasznie mi się podoba, ale ja nie wiem, czy ja mu też się podobam, nawet nie mam na tyle odwagi, żeby do niego zagadać!!!

  porad: 1

 • 491

  Jak wszyscy to wszyscy ... chłopak. ;D

  No dobra , od początku ... Jest taki chłopak , zarywał do mnie niedawno ,ale odrzuciłam jego zaloty, ponieważ pił palił imprezował itd. W dniu dzisiejszym się zmienił ... ostro . W ten sposób mi się spodobał ( takie masło maślane, ale trudno ). No i nie wiem co mam zrobić.

  porad: 2

wszystkich porad: 275347

wszystkich pytań: 14063

116111.pl