WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Najnowsze pytania:

 • 623

  Błagam, pomóżcie ...

  Poznałam faceta 4 miesiące temu, ja mam 19 lat, a on 30. Jesteśmy w związku bez zobowiązań, zachowujemy się jak normalna para, ale oboje wiemy że nią nie jesteśmy. Czuje, że zaczyna mi zależeć. Czy jest szansa żeby nasz związek zmienił się w coś poważnego?

  porad: 9

 • 732

  Zapytać kolegę o chodzenie?

  Od kilku dni wychodzę z kolegą, śmiejemy się, że jesteśmy małżeństwem, itp. On mi się podoba - spytać go, czy chciałby ze mną być? Trochę się boje :C

  porad: 9

 • 514

  Nie wiem jak mu powiedzieć, że mi sie podoba

  Podoba mi się taki Krystian, znam go już kilka lat, jesteśmy kolegami, ale niestety nie wiem jak mu powiedzieć, że mi się podoba. Pomóżcie, jutro idę do kina z klasą i on też, więc chciałabym się do niego przytulic i powiedzieć co czuję ...

  porad: 3

 • 563

  Okropny użytkownik!

  Pomocy! Na ps jest użytkownik, który każe mnie i kilka innych osób wszytkim blokować, mimo że go nie znam. Niestety na profilu nie ma bana i nie można go zbanować. Jak go zgłosić do admina albo zrobić coś, aby przestał?

  porad: 2

 • 566

  Co na mikołajki?

  W szkole mamy mikołajki, wylosowałam chłopaka i nie wiem co mu kupić. Zastanawiałam się nad jakims kubkiem lub pluszakiem, ale niestety on już wie, że go wylosowałam. Pomóżcie !!!!
  Ps: ma 13 lat, prezent do 15 zł.!!!!!!!!

  porad: 4

 • 548

  Miłość z neta

  Co sądzicie o prawdziwej miłości z neta ??

  porad: 10

 • 518

  Łatwo się zakochuję ...

  Pare mięsięcy temu zaczełam chodzić do nowej szkoły i od razu spodobał mi się taki chłopak, z czasem lubiłam go coraz bardziej aż się teraz zakochałam... On strasznie mi się podoba, ale ja nie wiem, czy ja mu też się podobam, nawet nie mam na tyle odwagi, żeby do niego zagadać!!!

  porad: 1

wszystkich porad: 271049

wszystkich pytań: 14064

116111.pl