WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Najnowsze pytania:

 • 535

  Jak wszyscy to wszyscy ... chłopak. ;D

  No dobra , od początku ... Jest taki chłopak , zarywał do mnie niedawno ,ale odrzuciłam jego zaloty, ponieważ pił palił imprezował itd. W dniu dzisiejszym się zmienił ... ostro . W ten sposób mi się spodobał ( takie masło maślane, ale trudno ). No i nie wiem co mam zrobić.

  porad: 2

 • 525

  Chłopak ...

  Cześć, kiedyś chodziłam z chłopakiem, ale on mnie okłamał i zranił. Nie wiem co robić, nie mogę o nim zapomnieć, wciąż o nim myślę. Ostatnio do niego napisałam, że go kocham, ale nie wiem, czy to ma sens. Zapytał, czy dam mu szanse jeszcze raz - co robić?

  porad: 2

 • 613

  Znowu chłopak ...

  Podoba mi się chłopak i czuję do niego coś więcej, ale nie wiem czy on też. Poznaliśmy się na obozie, a potem przez wakacje razem gdzieś jeździliśmy - do kina, itp. Teraz kontakt się urwał, a ja nie mogę o nim zapomnieć - nie chcę pisać pierwsza, żeby nie pomyślał "znowu ona" ...

  porad: 4

 • 627

  Oryginalne tzn. chłopak ;p

  Podoba mi się chłopak i czuje do niego cos więcej.Nie wiem czy on też. Poznaliśmy się na obozie harc. a potem przez całe wakacje razem gdzieś jeździliśmy, do kina itp.Teraz kontakt się nam urwał a ja nie moge nim zapomieć a niechce pisać pierwsza żeby nie pomyślał "znowu ona".

  porad: 5

 • 602

  Kucyki Pony ...

  Cześć, jestem w 6 kl podstawówki i lubię oglądać kucyki pony, ale koledzy się ze mnie śmieją. Co robić, bo jest naprawdę ciężko ...

  porad: 10

 • 747

  Jude Law

  Może ktoś jest fanem, fanką Juda Low :)
  Moja koleżanka poszukuje osoby z którą mogłaby pisać fanfica. Fajnie by było jej pomóc :)
  Jeżeli ktoś byłby chętny zapraszam na moją stronę :)

  porad: 3

 • 844

  SZUKAM TELEDYSKU!!!!

  Mam pewien problem, ostatnio widziałam genialny teledysk i słyszałam piosenkę, ale nie wiem o jakim tytule. Teledysk miał miejsce w jakichś czasach dawnych, był tam motyw smoka, który goni pewna dziewczynę, a ta z kolei goni zajączka, który wyglądał jakby był zrobiony ze światła.

  porad: 8

wszystkich porad: 271015

wszystkich pytań: 14064

116111.pl