Najnowsze pytania:

 • 561

  Chłopak, pomocy !!!

  Poznałam chłopaka przez internet, mieszkamy od siebie 125km. W lipcu się z nim spotkałam, wszystko niby dobrze. On mnie kocha i mówi, że chce być ze mną do końca życia, ale ja nie wiem, co do niego czuję. Charakter ma idealny, ale z wyglądu mi się nie podoba za bardzo.

  porad: 10

 • 750

  Podoba mi się chłopak ...

  Podoba mi się chłopak, dużo ze sobą rozmawiamy, spotykamy się, w ogóle kręcimy ze sobą - ja czuje coś więcej, ale nie wiem, czy on też. Pomocy, nie chcę się zbłaźnić przed nim i wyjść na zakochaną idiotkę. ;(

  porad: 16

 • 646

  Chłopak, który mi się podoba, chce być tylko przyjacielem ...

  Spodobał mi się chłopak z klasy, a koleżanka zauważyła, że się na mnie cały czas patrzy. Kilka tygodni później dowiedział się, co do niego czuję. Miesiąc temu pisaliśmy na portalu społecznościowym, napisał do mnie, że chce żebyśmy zostali przyjaciółmi. Co to znaczy?

  porad: 7

 • 568

  studia,pomocccyyy :D

  Słuchajcie, właśnie idę do 3LO, jestem na profilu pol-hist-ang i nie wiem, co mam zdawać na maturce i co potem studiować. Dodam, że zaplanowałam już zdawanie rozszerzonego pol, ros lub ang, no i na fakultety wpisałam Wos - dobry pomysł?

  porad: 6

 • 510

  Potrzebuję pomocy!

  Przyjaźniłam się z takim jednym chłopakiem bardzo długo aż pewnego razu mój kolega nagadał mu, że go niby obgaduję, itd. Po co to zrobił?

  porad: 4

 • 686

  Czy jeśli będę udawała niedostępną, to się mną zainteresuje?

  Strasznie podoba mi się jeden chłopak już 5 miesięcy - miałam z nim takie akcje, że albo się cięłam, albo płakałam ze szczęścia. Teraz jestem na każde jego zawołanie, a on mnie zlewa. Czy jeśli będę udawała niedostępną, to zainteresuje się mną bardziej?

  porad: 9

 • 537

  Jak jej moge pomóc ?

  Moja przyjaciółka jest zraniona przez chłopaka ..Ma tez sporo kompleksów jak jej pomóc ??

  porad: 4

wszystkich porad: 271131

wszystkich pytań: 14063

116111.pl