avatar

Satsujin-sha "Anubis" Koma

 

Córka Kayi Irimi i Enjego Komy, dziedziczka wymarłego klanu "Czarne Dobermany".  20-letni Ghoul poszukujący zemsty za śmierć swoich rodziców. Satsu nie zazna spokoju dopóki  nie odnajdzie mordercy. Z czasem cel stał się jedynym sensem jej egzystencji, dlatego też ciężko jej się odnaleźć  w tym strasznym świecie.

 

Nie ma stałego miejsca zamieszkania, jednak jest jedna kawiarnia, do której zawsze wraca i chyba tylko tam można ją znaleźć, gdy nie jest zabiegana i pozwala sobie na chwilę odpoczynku, jednocześnie wciąż zachowując pozory normalnego człowieka.

 

W nocy zaś ciężko ją namierzyć, jako potwór  w masce Czarnego Dobermana szuka kolejnych śladów, tropów, informacji, unikając tłumów i nie pozwalając jakiemukolwiek człowiekowi siebie zobaczyć. Ewentualnych świadków stanowiących dla niej zagrożenie zabija bez mrugnięcia okiem, jednak zawsze przedtem  przepraszając.  Stąd też policja nadała jej pseudonim "Anubis", co z jednej strony bardzo schlebia Satsu.

 

W jakim stanie chcesz ją poznać zależy tylko od Ciebie.

 

Piszę kreatywnie głównie fantasy, ale też jestem otwarta na Twoją propozycję.  

 

Moja postać jest ghoulem, który żyje z ludźmi i dostosowuje się do ich rozwoju, chociaż nie do końca rozumie tą rasę to potrafi się zaklimatyzować w społeczeństwie. 

 

Nie koniecznie podoba Ci się pomysł z ghoulem? Nie ma problemu, może być kimkolwiek zechcesz, byleby nasza historia miała ręce i nogi.

 

Lubię też różne wątki kryminalne, mrożące krew w żyłach historie, wstrząsające akcje, jeśli chodzi o romanse... Nie mam nic przeciwko, byleby to nie był główny motyw naszego opowiadania. 
 


Zaczep, napisz, nie bój sie nie gryzę, tak mocno...