WYPOWIEDZENIE UMOWYCyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010078, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym 25 581 840,64 zł w całości wpłaconym, NIP 7961810732, działając w oparciu o Regulamin świadczenia nieodpłatnych usług internetowych przez Cyfrowy Polsat oraz w oparciu o art. 3651 Kodeksu cywilnego, niniejszym wypowiada umowę zawartą w oparciu o wyżej wymieniony Regulamin. Przyczyną wypowiedzenia jest kończenie działalności przez Cyfrowy Polsat S.A. w zakresie objętym Regulaminem (prowadzenie Serwisu pod adresem www.poszkole.pl). Rozwiązanie umowy nastąpi w dniu 31 marca 2018 roku, to jest z upływem dwumiesięcznego okresu wypowiedzenia. W okresie wypowiedzenia usługi objęte Regulaminem, świadczone będą na zasadach wskazanych w Regulaminie. Zachęcamy aby w okresie wypowiedzenia pobrać z Serwisu potrzebne Użytkownikom materiały, gdyż po dniu 31 marca 2018 roku żadne materiały nie będą dostępne w Serwisie www.poszkole.pl.

Nasze serwisy

TwojaPogoda.pl

TwojaPogoda.pl otrzymała miano najlepszego serwisu pogodowego w Polsce. Tu znajdziemy szczegółową prognozę pogody dla każdego miejsca w Polsce i na świecie, jak również wiele ciekawych informacji o zjawiskach pogodowych.

Przejdź do serwisu

FrazPC

FrazPC.pl to serwis informacyjny prezentujący aktualności ze świata komputerów, artykuły, sterowniki i testy sprzętu komputerowego.

Przejdź do serwisu

SEMpatia.pl

SEMpatia to agencja SEM kierująca swoją ofertę do firm i osób prywatnych. Swoje działania koncentruje na prowadzeniu kampanii linków sponsorowanych AdWords, pozycjonowaniu serwisów www oraz audycie SEO.

Przejdź do serwisu

GeekWeek

Geekweek.pl to miejsce, w którym znajdziemy najciekawsze informacje o nowych technologiach, urządzeniach, gadżetach, pomysłach i prototypach oraz wszystkim tym, co rodzi się w ludzkich umysłach i może być interesujące.

Przejdź do serwisu

MotoWeek

Hosting friko.pl to miejsce, gdzie możemy stworzyć i zamieścić swoją stronę internetową, forum lub bloga. W każdej chwili mamy dostęp do swojej strony za pomocą serwera FTP.

Przejdź do serwisu

Quizol.pl

Quizol.pl to ogromna baza quizów, psychotestów, pojedynków, bitew i sond – mnóstwo dobrej zabawy w jednym miejscu!

Przejdź do serwisu

stat24.com

Stat24 to firma specjalizująca się w usługach wspierających rozwój witryn internetowych. Oferuje ona profesjonalne narzędzia statystyczne wspomagające proces pozycjonowania w wyszukiwarkach i służące do pomiarów oglądalności stron www.

Przejdź do serwisu

TopFirmy.pl

Serwis TopFirmy.pl to innowacyjny katalog firm, który dzięki systemowi rozbudowanych i funkcjonalnych wizytówek umożliwia użytkownikom umieszczenie szczegółowej informacji o własnej firmie.

Przejdź do serwisu