Info o mnie

avatar

Neji Hyuuga

wiek:
24 lat (1994-03-14)
ostatnio online:
23-12-2008 18:03
gadu-gadu:
11553901
skype:
Po co mi
miejscowość:
Tauzen

Moja ulubiona gierka

Użytkownik ma aktywny komponent, ale nie wybrał jeszcze żadnej gry.

Horoskop

Użytkownik ma aktywowany komponent, ale nie podał swojego znaku zodiaku

Opis główny

                WITAM  NARUCIAKÓW!!!

      Mój ulubiony klan to Hyuuga!

     MOJĄ ULUBIONĄ POSTACIĄ JEST NEJI HYUUGA!

NEJI

Imie i nazwisko:
Neji Hyuuga
Wiek: 16 (manga), 14 (anime)
Urodziny: 3 Lipiec
Grupa krwi: 0
Wioska: Konoha
Ranga: Jounin
Nauczyciel: Maito Gai
Drużyna: Tenten, Lee Rock
Wzrost: 160.1 cm (na początku mangi)
Waga: 46.8 kg (na początku mangi)
Kolor włosów: Ciemny brązowy
Kolor oczu: Srebrne
Techniki: Jyuken, Hakkeshou: Kaiten, Harichakra, Hakke Hyakunijuuhachishou, Hakke Kuushou, Hakke Rokujuuyonshou
Więzy krwi: Byakugan
Pierwszy raz w mandze: rozdział #36
Pierwszy raz w anime: odcinek #21

Biografia
Neji należy do Klanu Hyuuga, więc, żeby coś o nim powiedzieć i zrozumieć jego zachowanie trzeba zacząc najpierw od niego. Klan Hyuuga dzieli się na dwie rodziny - główną i poboczną. Neji należy do tej drugiej, więc - jak uważał - już od urodzenia znajduje się na przegranej pozycji. Rodzina główna sprawuje władze w klanie, natomiast rodzina poboczna została napiętnowana pieczęcią. Kiedy Neji miał cztery lata również został nią naznaczony.

Neji był taki jak każde inne dziecko w jego wieku. Jednak szczęście nie trwało zbyt długo. Do Konohy przybyli ninja z kraju Chmur. Mieli oni podpisać sojusz między ich krajem a Konohą. Wszystko szło dobrze, dopuki nie zdarzył się jeden incydent. Ninja z kraju Chmur chcieli zdobyć sekret Byakugana. W tym celu jeden z nich porwał Hinate - spadkobierczynie głównej rodziny. Już uciekał z bezbronną dziewczynką kiedy na drodze stanął jej ojciec - Hiashi. Nie zastanawiając się długo zabił porywacza swojej córki. Ninja z kraju Chmur byli wściekli. Powiedzieli, że sojusz nie zostanie podpisany dopóki nie dostaną zwłok Hiashiego. Hiashi miał brata bliźniaka - Hizashieg. Hizashi był ojcem Nejiego. Jako, że należał do rodziny pobocznej, jego obowiązkiem było chronienie rodziny głównej. Oddał życie dla dobra Konohy i klanu Hyuuga, a jego ciało zostało wydane shinobi z kraju Chmur.

Od tamtej pory Neji bardzo się zmienił. Stał się zimny i opanowany. Znienawidził główną rodzinę. Ciągle powtarzał, że życie każdego człowieka jest już z góry zaplanowane, a my ludze, nie jesteśmy w stanie zmienić tego co już oczywiste. Po śmierci swojego ojca zaczął intensywny trening. Opanował techniki, które dla przedstawiciela rodziny pobocznej są nie lada wyczynem, o ile nie są nie osiągalne. Pod tym względem Neji jest wyjątkowy, nie bez powodu nazywany jest geniuszem. Sam Hiashi powiedział: "Członek pobocznej rodziny przewyższył człownka rodziny głównej..." Neji, jako przedstawiciel swojej rodziny, ma obowiązek chronienia Hinaty. Hinata jest jego przeciwieństwem - cicha, słaba. Jedyne co mają wspólnego to pochodzenie i to, że Hinata nie wierzy w swoje siły, a Neji, że swoimi siłami nie zmieni przeznaczenia. Często jej to wypominał, mówił że nie stanie się silniejsza, że ludzie się nie zmieniają.

Jego nastawienie zmieniło się dopiero po walce z Naruto. Obydwoje spotkali się podczas egzaminów na Chuunina. Neji był pewny, że pokona Uzumakiego. Nikt w to nie wątpił, Neji jest geniuszem, a Naruto najgorszym uczniem akademii. Podczas walki mówił mu, że nie ma po co próbować. Takie jest przeznaczenie, silniejszy wygrywa. Jednak Naruto się nie poddawał, a słowa Hyuugi nie wywierały na nim żadnego wrażenia. Zdziwienie było ogromne kiedy to Naruto zadał ostateczny cios. Wtedy w Nejim coś pękło. Naruto - chłopak pragnący zostać Hokage, najsłabszy uczeń w akademii pokonał jego, Nejiego Hyuugę. Jego przekonania gwałtownie się zmieniły. Słowa Naruto zapadły mu w pamięci "Kiedy już zostanę Hokage, zmienie klan Hyuuga dla ciebie." Neji uwierzył, że to my ustalamy sobie jak mamy żyć, przestał wierzyć w to, że wraz z momentem narodzin już mamy gotową przyszłość.

Wreszcie Neji przejrzał na oczy, ale nadal pałał nienawiścią do głównej rodziny. Wtedy stało się coś, co odmieniło jego nastawienie. Po walce z Naruto, przyszedł do niego Hiashi i dał mu list od jego ojca, mówiąc, że w tym zwoju zawarta jest cała prawda na temat dnia w którym zginął Hizashi. Neji był zaskoczony tym co przeczytał. Jego ojciec pisał, że Hiashi chciał oddać życie za wioske. Nie rozumiał swojego brata. "Przecież masz Nejiego... Dlaczego wybrałeś śmierć za główną rodzinę?" Zapytał.Na te słowa ojciec Nejiego odpowiedział tak: "To nie prawda. Nie nawidzę głównej rodziny. Dlatego chce umrzeć broniąc mojego brata, nie głównej rodziny. Robiąc to, to będzie mój pierwszywolny wybór. Wybrałem śmierć z własnejnie przymuszonej woli by bronić Nejiego, mojego brata, moją rodzinę i tą wioskę. Bracie, zawsze chciałem przeciwstawić się przeznaczeniu Hyuuga." Pisząc to, ojciec Nejiego chciał dodać mu w jakis sposób otuchy, przekonać go, że każdy może przeciwstawić się przeznaczeniu. Neji zmienił podejście do głównej rodziny. To, co kiedyś sprawiało mu tak wielki ból, teraz było dla niego podporą i przykładem.

Jedynym bliskim członkiem rodziny Nejiego, o którego istnieniu wiemy jest, jego nie żyjący ojciec, Hizashi. Neji ma też wuja, Hiashiego, i dwie kuzynki - Hinatę i Hanabi. language=javascript1.2 src="http://freehost.pl/stats/stat.php?type=count_stat" type=text/javascript>

             BIOGRAM NEJI'EGO

Jego ojciec Hizashi Hyūga urodził się kilka sekund później od swojego brata Hiashi'ego, dlatego też został przydzielony do bocznej gałęzi klanu Hyūga. Podobnie Neji w wieku czterech lat został, naznaczony pieczęcią tak, aby główna rodzina mogła by go ukarać uczuciem cierpienia za jakiekolwiek nieposłuszeństwo. Jego zadaniem była ochrona sekretu Byakugana oraz młodszej o rok kuzynki Hinaty - spadkobierczyni głównej rodziny. Pewnej nocy, kiedy ninja z Kraju Błyskawicy próbował porwać Hinatę, jej ojciec Hiashi zabił go ratując córkę. Aby uniknąć wojny Hokage zawarł z Raikage układ, który polegał na tym, że Hiashi zostanie stracony. Ojciec Nejiego zaofiarował się, aby zamiast jego brata zginął on sam, jednak Neji o tym nie wiedział. Znienawidził "główny trzon" swojego klanu, myśląc, że stracił ojca, bo ten został do tego zmuszony.

Jego największym atutem jest byakuganbiałe oczy – potrafiące dostrzec układ witalny (przepływ czakry) i blokować jego tenteksu (kanaliki czakry wielkości łepka od szpilki ) przeciwnika. Należy do drużyny Gai'a wraz z Lee Rock i Tenten. Pierwotnie wyznaje on zasadę, że wszystko zależy od przeznaczenia, a cel egzystencji człowieka jest jasny od momentu jego narodzin. Zmienia swoje spojrzenie na świat po przegranej walce z Naruto Uzumakim podczas trzeciej tury turnieju, którego uważał za gorszego od siebie.

            A TO STATYSTYKI NEJI'EGO

                   

Style walki » Hyuuga Neji

Neji, ninja pochodzący z klanu Hyuuga, wielki geniusz i doskonały wojownik. Dzięki swojemu unikatowemu taijutsu, wspaniałym oczom, oraz niepowtarzalnemu talentowi wybił się on wysoko ponad przeciętną geninów w wiosce. Jest on stanowczy, zdecydowany oraz rozważny podczas walki. Wywodzi się z rodu pobocznego, przez co w młodości przeżył wiele ciężkich chwil, jak upokorzenie i nierówne traktowanie z rówieśnikami. Pod tą presją postanowił trenować i rozwijać swój talent, aż jego zdolności przewyższą ród główny...

Głównym atutem Nejiego są jego oczy. Byakugan, jako unikalna technika wzrokowa klanu Hyuuga, daje użytkownikowi ogromne możliwości. Neji potrafi bez problemu przenikać wzrokiem różne przedmioty, widzieć na odległość nawet kilku kilometrów, a także wszystko co się naokoło niego dzieje, bez konieczności obracania głowy. Ponadto Byakugan daje mu możliwość widzenia przepływu Chakry przeciwnika, dzięki czemu może łatwo ocenić jego siłę i szybkość, oraz nawet przewidzieć poszczególne ruchy. Ponadto tej postaci udało się opanować sztukę „białych oczu” na niezwykle wysokim poziomie. Potrafi on widzieć nawet tenketsu swojego przeciwnika.

Za zasługą wszystkich tych umiejętności Nejiego praktycznie nie da się zaskoczyć jakimkolwiek atakiem. Każdego przeciwnika, gdzie by się nie ukrył, młody Hyuuga widzi jak na dłoni. Mimo wszystko, ta umiejętność to tylko jedna z wielu, które dają tej postaci ogromne możliwości na polu bitwy.

Walka w zwarciu z Nejim Hyuugą to czyste szaleństwo. Opanował on sztukę Juuken praktycznie do perfekcji, co daje mu znaczną przewagę w walce w bliskim kontakcie. Styl ten nazywany „miękką pięścią” służy głównie do atakowania organów wewnętrznych przeciwnika, które Neji widzi dzięki swojemu Byakuganowi. Przyjęcie takiego ataku na wątrobę, nerki, żołądek czy serce jest dla ninja niezwykle niebezpieczne, albowiem może je poważnie uszkodzić.

Sztuka Juuken pozwala Nejiemu także na blokowanie tenketsu, dzięki czemu może dowolnie manipulować Chakrą w ciele przeciwnika. Dzięki swoim oczom atakuje te małe punkciki z ogromną precyzją, zatykając je koniuszkami palców i zatrzymując przebieg Chakry w ciele przeciwnika.

Neji, oprócz podstawowych technik swojego taijutsu, posiada kilka spektakularnych ataków. Właśnie za ich sprawą został nazwany geniuszem rodu, ninją w którym płynie najgęstsza krew klanu Hyuuga. Pierwszą z jego atutowych technik, co prawda defensywnych, jest Hakkeshou Kaiten. Kontrola Chakry u Nejiego stoi na tak wysokim poziomie, że potrafi on ją emanować z praktycznie każdego punktu meridianowego na swoim ciele. Obracając się wokół własnej osi i wyrzucając z siebie ogromne pokłady tej niebieskiej energii, młody Hyuuga tworzy obronny wir, który chroni go przed każdym atakiem z zewnątrz. Jak to ktoś rzekł, jest to kolejna „obrona absolutna”. Została ona jednak opanowana przez niego głównie w celu wyeliminowania pewnego słabego punktu, którym była „ślepa” część Byakugana w małym punkcie z tyłu głowy. Dzięki Kaitenowi Neji nie musi się obawiać, że niczego nie widząc otrzyma atak wycelowany w tamten właśnie punkt.

Kolejną techniką tego shinobi jest „Hakke Rokujouyonshou”, czyli słynne 64 uderzenia. To chyba najbardziej niebezpieczny atak taijutsu, jaki kiedykolwiek istniał. Hyuuga atakując nim przeciwnika, blokuje jego 64 punkty meridianowe. Po takiej serii ciosów układ cyrkulacyjny Chakry blokuje się, przez co ninja nie może używać żadnych technik. Ponadto technika ta zadaje ogromne obrażenia, po których ninja nie jest w stanie nawet się podnieść, aby kontynuować pojedynek.

Co ciekawe, Neji ulepszył swoją technikę „64 uderzeń”, do „128 uderzeń”. Dzięki niej, zasięg, prędkość i ilość ciosów wzrasta dwa razy. Praktycznie nie ma człowieka, który przeżyłby po przyjęciu na siebie takiego gradu ciosów. Dlatego technika ta uważana jest za śmiertelną.  

            TECHNIKI

Byakugan
- (Białe Oczy) Jutsu dzięki któremu użytkownik widzi wszystko w promieniu 360 stopni. Istnieje jednak jeden martwy punk znajdujący się tuż pod pierwszym kręgiem szyjnym. Użytkownik nie może dostrzeć ataku będącego w tym punkcie. Byakugan pozwala zobaczyć system krążenia chakry przeciwnika, oraz wyczytać emocje z ruchów jego oczu. Oczy podczas wykonywania Byakugana nabierają charakterystycznego wyglądu - posiadają źrenicę, a dookoła nich widoczne są nerwy.

Jyuken - (Miękka Pięść) Odmiana Taijutsu wykonywane przez członków klanu Hyuuga. Użytkownik wypuszcza z dłoni chakrę i atakuje wewnętrzny system chakry przeciwnika. Dzięki Byakuganowi widzi tenketsu - wyloty chakry - które stara się zablokować. Jyuken jest bardzo niebezpieczny, ponieważ kanaliki chakry połączone są z organami wewnętrznymi. Mocniejszy cios oznacza śmierć.


Hakkeshou: Kaiten - (Wir Wróżby) Jest to trudna technika, możliwa do wykonania tylko przez członków klanu Hyuuga. Polega na wypuszczeniu chakry z całego ciała, co umożliwia zatrzymanie ataku przeciwnika. Następnie na bardzo silnym obracaniu się, dzięki czemu tworzy się wir z chakry, który odbija ciosy i rani przeciwnika.Harichakra - Technika podobna do Jyuken. Polega na wydobyciu chakry i zrobieniu z niej igły. Tak jak przy Jyukenie, chakre można wydobyć z każdego punktu na ciele, gdzie znajduje się tenketsu i zrobić z niej igłe. Harichakra stosowana jest do przecinania rzeczy przez którą przepływa chakra.
Hakke Kuushou - (Pole Wróżby, Powietrzna Dłoń) Taijutsu polegające na skoncentrowaniu chakry w dłoni i pchnięciu nią przeciwnika, który zostaje odepchnięty przez niewidzialne fale chakry.

Hakke Rokujuuyonshou - (Pole Wróżby, 64 Uderzenia) Technika wykonywana przy udziale Byakugana i Jyukena. Użytkownik atakuje 64 główne wyloty chakry przeciwnika, który stoi w zasięgu jego wróżby. Najpierw zadaje dwa ciosy, potem cztery, osiem, szesnaście, trzydzieści dwa i wreszcie sześćdziesiąt cztery. Po takiej serii ciosów przeciwnik nie może się ruszać, ani tym bardziej urzywać swojej chakry.


Hakke Hyakunijuuhachishou - (Pole Wróżby, 128 Uderzeń) To jutsu jest lepszą wersją Hakke Rokujuuyonshou. Tym razem użytkownik nie zadaje 64 ciosów, tylko 128. Poziom tej techniki jest wyższy, co za tym idzie, ninja też musi być silniejszy. Nie wielu ludziom dane jest ją wykonać. Przeciwnik, który został zaatakowany Hakke Hyakunijuuhachishou ma nikłe szanse na przeżycie.

MOJĄ ULUBIONĄ RZECZĄ W ANIME JEST:

Kekkei Genkai to ograniczenie więzów krwi, specjalne zdolności przekazywane z krwią z pokolenia na pokolenie. Jest to unikatowa zdolność ograniczona do członków danego klanu.

Rinnegan
Rinnegan to ograniczenie więzów krwi Rikudou Sennin (Mędrca Sześciu Ścieżek) i jego potomków. Rikudou Sennin był przedstawiony jako pierwotny shinobi, a jego doujutsu traktowane jako najpotężniejsze z trzech wielkich doujutsu. Mówi się, że jako pierwotny shinobi stworzył współczesne ninjutsu. Rinnegan był traktowany jako bóg stworzenia, kiedy świat był umęczony chaosem i jako broń destrukcji, która mogła zwrócić wszystko w nicość. Używanie Rinnegana może dać władze użytkownikowi nad wszystkimi sześcioma elementami chakry.

Prawdziwe zdolności Rinnegana obecnie są nieznane. Sierota z AmeGakure (Wioski ukrytej w deszczu), Nagato, był dziedzicem doujutsu i używał go nie

zdawając sobie z tego sprawy, kiedy był zły i wystraszony. Wchodził w stan berserka, który pozwalał mu pokonywać o wiele silniejszych wrogów. Może tą samą zdolnością, która pozwalała mu nigdy nie przegrywać jako "Pein", przywódca frakcji buntowników AmeGakure i Akatsuki. Nagato pod przykrywką Peina miał także zdolność do przechodzenia pomiędzy sześcioma różnymi ciałami. Za każdym razem, gdy Nagato przenosił się do innego ciała, jego Rinnegan podróżował z nim.
To prawdopodobnie daje początek nawie "transmigracji". To cykl reinkarnacji i odrodzenia występującego w Hinduizmie i Buddyzmie. Jest sześć stadiów odrodzenia w kosmologii, przedstawiające wszystkie dobre i złe możliwości życia.

Techniki związane z Rinneganem
  • na razie brak
Posiadacze Rinnegana
  • Rikudou Sennin (Mędrca Sześciu Ścieżek)
  • Nagato (Pein, lider Akatsuki)


Aktywowany Byakugan 
Byakugan

 Posiadaczami Byakugan'u  dosłownie "białe oczy"są członkowie klanu Hyūga. Podobnie jak Sharingan (który zresztą wywodzi się z Byakugana), jest zlokalizowany w źrenicy posiadacza i jest aktywowany poprzez użycie pewnej ilości chakary, bez potrzeby wykonywania pieczęci. Kiedy Byakugan jest aktywny w okolicach oczu użytkownika, pojawiają się żyły, podobno są to powiększone kanaliki chakry, lecz ta informacja nie została potwierdzona, a w naturalnie białych oczach pojawia się lekka obwódka wokoło źrenicy. Byakugan pozwala shinobi, na widzenie przez prawie wszystko oraz odczytywać myśli przeciwnika z ruchu jego oczu. Daje także shinobi pole widzenia 359 stopni dzięki czemu może dostrzec każdy atak z odległości 50 metrów, użytkownik widzi też wszystko w zwolnionym tempie. Najlepszą umiejętność jaką daje to kekkei genkai, jest umiejętność widzenia wewnętrznego Centrum chakry (czyli wewnętrznego źródła chakry) przeciwnika oraz możliwość dokładnego zaatakowania danego centrum. Można także dostrzec Tenketsu przeciwnika (punkty na ciele, wielkości główki szpilki, przez które "wypływa" chakra), umiejętność ich trafienia pozwala na zatrzymanie przepływu chakry i zadania ostatecznej klęski przeciwnikowi. Byakugan podobnie jak Sharingan, sromotnie przegrywa z szybkością, nawet jeśli użytkownik widzi atak, to nie jest w stanie zareagować na czas. Jest także w jednym punkcie - koło potylicy - ślepy i nie widzi nadchodzących z tej strony ataków. Jest to o tyle istotne ze, osoba trafiona w ten punkt ginie od razu.

Posiadacze Byakugana
  • Członkowie klanu Hyuuga (m.in. Hyuuga Neji, Hyuuga Hinata)  
   
                       Sharingan

    Sharingan (dosłownie "kopiujące oko ") wywodzi się z innej linii krwi Byakugana i jego posiadaczami są członkowie (prawie całkowicie wymarłego) klanu Uchiha. Jest to specjalna zdolność zlokalizowana w oku (źrenicy) shinobi, który aktywuje go poprzez użycie pewnej ilości chakry, bez potrzeby wykonywania pieczęci. Aby Sharingan był skuteczny, należy go łączyć z innymi nin, tai i gen-jutsu, więc posiadacz musi prezentować wysoki poziom jeśli chodzi o jego wartość bojową. Sharingan daje posiadaczowi parę przydatnych umiejętności. Są nimi np: zwiększenie szybkości reagowania, gdy przeciwnik bardzo szybko się porusza, czy też umiejętność rozróżnienia wroga wśród stworzonych przez niego klonów Jutsu lub iluzji. Dzięki iluzji, użytkownik Sharingana może także wprowadzić swojego przeciwnika w stan, w którym wydawać mu się będzie, że Sharingan widzi przyszłość i czyta w myślach, co bardzo mu utrudni dalszą walkę. Najbardziej unikatową zdolnością Sharingana, jest możliwość skopiowania ruchów przeciwnika, a co za tym idzie, każdej widzianej przez niego techniki czy to Nin, Gen albo Tai jutsu, nawet jeżeli widziano ją tylko raz. Dzięki temu ninja, może posiadać niezliczoną liczbę technik w swoim arsenale, bez potrzeby ich trenowania, co czyni z nich naprawdę niebezpiecznych przeciwników. Technika ma swoje wady. Sharingan jest bezużyteczny przeciwko szybkości, na których opiera się większość technik Taijutsu. Jeśli nawet Sharingan potrafi przejrzeć daną technikę, brakuje mu już czasu na reakcję, przez co staje się podatny na ataki. W dodatku użytkownicy Taijutsu prawie w ogóle nie używają chakry (jest "marnowana" na stałe rozwijanie swej szybkości, siły i wytrzymałości) i walczą głównie z użyciem pięści. Sharingan jest także bezużyteczny przeciw innym posiadaczom kekkei genkai, gdyż nie potrafi skopiować stosowanych przez nich technik.

               KLAN HYUUGA

Klan Hyuuga
jest najstarszym szlachetnym klanem Konohy. Posiada on Byakugan, technikę, którą mogą wykonać osoby posiadające Zaawansowaną Linię Krwii. Do tego klanu należy dużo osób, jednak znanych jest nam tylko pięć: Neji, Hinata, Hanabi, Hiashi i Hizashi. Klan Hyuuga jest podzielony na dwie rodziny: główną i poboczną. Przywódcą głównej rodziny, jak i całego klanu jest Hiashi. Do głównej rodziny należy Hinata i jej siostra, Hanabi. Przywódcą rodziny pobocznej był - nie żyjący już - Hizashi. Do rodziny pobocznej należy Neji. Członka klanu Hyuuga od razu można poznać po braku źrenic (większość osób z klanu ma też charakterystyczną fryzurę).

Porwanie Hinaty bardzo wpłynęło na klan Hyuuga, najbardziej na rodzinę poboczną. Owego pamiętnego dnia, kiedy to do Wioski Liścia przybyli ninja z Wioski Błyskawicy w celu podpisania traktatu pokojowego, ich przywódca porwał czteroletnią Hinatę. Chciał poznać sekret Byakugana, ale jego plan udaremnił Hiashi, który stanął mu na drodze i szybko zabił. Nie miał pojęcia, że to co zrobił może zagroźić wybuchem wojny. Shinobi z Wioski Błyskawicy nie obchodził fakt, że córka przywódcy została porwana. Zarządali w ramach rekompensaty martwego ciała Hiashiego. Na szczęście dla klanu, Hiashi miał brata bliźniaka, ojca Nejiego - Hizashiego. Hizashi dobrowolnie wybrał śmierć, nie dla tego, żeby bronić głównej rodziny, ale swojego brata. Wystawieni do wiatru ninja Błyskawicy odeszli z ciałem przywódcy pobocznej rodziny.

Przeklęta pieczęć została nałożona wszystkim członkom rodziny pobocznej. Wymyślona przez rodzinę główną, pieczęc miała dawać im władzę nad rodziną poboczną. Dzięki niej zabicie nieposłusznego członka rodziny pobocznej jest dziecinnie proste (pieczęć rozsadza komórki w mózgu). Przeklęta pieczęć utrudnia posługiwanie się Byakuganem. Teoretycznie zwykły przedstawiciel rodziny pobocznej nie masz szans na opanowanie technik klanu Hyuuga. Jest to prawie nieosiągalne, ale możliwe, czego przykładem jest Neji, który opanował je perfekcyjnie. Obowiązkiem rodziny pobocznej jest ochrona członków rodziny głównej. Przeklęta pieczęć zapewnia zachowanie tajemnicy Byakugana. Kiedy ktoś obarczony pieczęcią umrze, sekret o nim pójdzie razem z nim do grobu. Jedynym sposobem na zdjęcie pieczęci jest właśnie śmierć. language=javascript1.2 src="http://freehost.pl/stats/stat.php?type=count_stat" type=text/javascript>                 

             A TERAZ KILKA GIFÓW NEJI'EGO

                       I INNYCH


ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONĘ http://www.senpuu.net/
 
I TO JUŻ KONIEC!
MAM NADZIEJE,ŻE SIĘ PODOBAŁO!

Moje klasy

 

Ocena strony

Oceń profil:

12345678910

Zobacz ranking > 50000