:**

;**

Atrapa mp3 playera

o mnie :*

avatar

Mon__iśsś;*

wiek:15lat (ostatnio onile)

 

miejscowość Warszawa

 

Związki

Mon__iśsś;*
nie jest z związku z żadną osobąZaproś do związku

Moja rodzinka

Mon__iśsś;* ma aktywny komponent Rodzina, ale nie założył jej jeszcze. Zgłoś się, może to właśnie Ty będziesz partnerem?

MoJEE

Użytkownik nie dodał jeszcze żadnych przyjaciół.

Spryciarze

Znaczenie mojego imienia

Znaczenie imienia Monika
Nie wiadomo, co pierwotnie znaczyło imię Monika. W języku greckim jest podobne słowo monos, czyli "jedyny", ale wcale nie jest pewne, czy Monika to imię greckie. Monika należy do osób zgodnych, łagodnych, skorych do kompromisu i troszczących się o innych. Imię Monika rzeczywiście naładowane jest dobrocią, oddaniem i chęcią przychylenia nieba innym. Prawdziwe Moniki cenią sobie spokój i wygody. Główną sprawą w ich życiu jest wygodny dom, który potrafią wypełnić i przystroić masą ładnych drobiazgów. Mają większy talent do wydawania pieniędzy aniżeli do walki o pieniądze. Zgodnie z magią swojego imienia, najlepiej się czują w bezpiecznym cieniu silniejszej osobowości - najlepiej własnego męża lub kochanka. Nie mają też nic przeciw temu, aby ich wybrany chodził z głową w chmurach czy też bujał w obłokach. Gdy ich ukochany cierpi i popada w depresję - okazują się psychicznie silniejsze od niego i potrafią go podźwignąć z upadku. W późniejszym wieku swoje ambicje przenoszą na dorastających synów, rzadziej córki. Z imieniem Monika często wiążą się talenty artystyczne, a także zamiłowanie do antyków, obrazów starych mistrzów i muzyki dawnej. Moniki nie są nowatorkami i wolą sprawdzone wzory. W ogóle są miłośniczkami tradycji, najpewniej czują się przy typowo kobiecych zajęciach. Również ich poglądy na rodzinę i miłość są jak najbardziej tradycyjne.

Horoskop

Mój znak zodiaku - waga
Dziś czeka cię niesamowite przeżycie.

Ciekawostki

Wąż Eskulapa to największy wąż żyjący w Polsce i Europie Środkowej. Długość jego ciała może przekraczać 2 m, najdłuższy mierzył 225 cm.

by http://www.cziki.pl/

Moje klasy

    Szkoła Podstawowa Nr 154

Walentynkowy Simulator

Sprawdź czy masz szansę na związek z Mon__iśsś;*!

Sprawdzam

Moje bitwy

Chcesz wziąć udział w bitwie z
Mon__iśsś;* ?

Mój pies

Użytkownik ma aktywny komponent, ale nie wybrał jeszcze swojego psa.

 

Najnowsze galerie

Ocena strony

Oceń profil:

12345678910

Zobacz ranking > 50000