Info o mnie

avatar

Naruto Uzumaki

wiek:
19 lat (1998-06-23)
ostatnio online:
25-07-2008 22:55
gadu-gadu:
8161360
skype:
nie mam
miejscowość:
Konocha

Moja ulubiona gierka

Użytkownik ma aktywny komponent, ale nie wybrał jeszcze żadnej gry.

Opis główny

TERAZ COŚ O BOHATERACH NARUTO

 

 

SASUKE UCHIHA

 

sasuke Po tragedii, która wydarzyła się w jego wiosce, Sasuke trafia do Drużyny 7 kierowanej przez Hatake Kakashiego razem z Naruto Uzumakim i Haruno Sakurą . Jak twierdzi przy pierwszym spotkaniu z grupą "Nienawidzę wielu rzeczy i niczego specjalnie nie lubię. Nie mam marzeń, bo żyję rzeczywistością. Zamierzam wskrzesić mój klan i zabić pewną osobę..." Traktuje Uzumakiego jednocześnie jak przyjaciela, kompana, ale także jako rywala, dla którego chce polepszać swoje umiejętności. Zaś Sakura (która się w nim podkochuje) jest dla niego zwykłą koleżanką, towarzyszką misji. Po spotkaniu z Orochimaru, który "podarował" mu Przeklętą Pieczęć, chce pojedynkować się z Naruto, lecz kiedy dochodzi już do walki między przyjaciółmi do akcji wkracza Kakashi i przerywa pojedynek. Sasuke odchodzi z wioski. Sakura próbuje go nawet zatrzymać,ale nie udaje się jej to. Za Sasuke wyrusza drużyna wyznaczona przez Tsunade, składająca się z Shikamaru Nara, Kiby Inuzuki, Uzumaki Naruto, Chouji Akamichi i Hyuugi Nejiego, wspomagana przez Rock Lee, Temari, Kankurou i Gaarę, która jednak kończy się porażką. Uchiha miał zamiar zabić Uzumakiego by aktywować Mangekyou Sharingan, a Uzumaki miał sprowadzić przyjaciela do wioski. Ani Sasuke, ani Naruto nie wygrali pojedynku. Sasuke nie zabił przyjaciela, ale ten fakt nie sprawił u niego chęci


 
 

HINATA HYUGA

Bardzo nieśmiała i skryta w sobie dziewczynka z klanu Hyuga. Urodziła się w "głównym trzonie" rodu Hyuga, jednak jej możliwości fizyczne i psychiczne, były znacznie poniżej przeciętnego członka trzonu. Dlatego postanowiono odać ja do Akademii Ninja. Wraz z Aburame Shino i Inuzuka Kiba wchodzi w skład drużyny nr 8. Chyba jako jedyna osobniczka płci pięknej nie jest zafascynowana siłą i urodą Sasuke. Jest zakochana w Naruto lecz on nie ma pojęcia o jej uczuciu i traktuje ją jako dobrą koleżankę. Jej największym marzeniem jest stać się jeszcze lepszym ninja. Na początku cierpiała z powodu pewności siebie, przez co nie udało jej się ukończyć kilku misji, w grupie natomiast w grupie rzadko ujawniała swą opinię i ograniczyła się do wykonywania poleceń. W czasie Egzaminu na Chuunina, dotarła do walk eliminacyjnych do 3 etapu, wtedy zmierzyła się z nienawidzącym "trzonu" kuzynem Nejim. Na początku była gotowa oddać walkę, jednak widok dopingującego ją Naruto, dodała jej pewności i woli walki. Mimo swej mężnej postawy, nie udało sie jej pokonać Neji'ego, który zadał jej poważne wewnętrzne obrażenia. Rana dokuczała jej jeszcze parokrotnie i została wyleczona dopiero po dłuższym czasie. Mimo porażki, Hinata stała sie bardziej śmiała, polubiła siebie. Nieco później, udało się jej pogodzić z odmienionym, po walce z Naruto, Nejim, co zaowocowało wspólnymi treningami, dzięki czemu polepszyła swe umiejętności.

  

 


 

SAKURA HARUNO
Imię: Sakura
Nazwisko: Haruno
Lat:13
Urodziny: 28 marca
Wioska: Konoha
Wzrost: 144 cm
Waga: 36 kg
Stopień: Genin
Jej przyjaciółmi są Sasuke i Naruto.
Marzenia: Aby Sasuke się nią poważnie zainteresował.
Nauczyciel: Umimo Iruka, Hatake Kakashi i Tsunade

NARUTO UZUMAKI

 

NARUTO UZUMAKI
Imię: Naruto
Nazwisko: Uzumaki
Lat:13
Urodził się: 10 października
Wioska: Ukryta Wioska Liścia (Konoha)
Wzrost: 148 cm
Waga: 40 kg
Stopień: Genin
Jego przyjaciółmi są: Sasuke i Sakura.
Marzenia: Zostać piątym Hokage
Nauczyciel: Umimo Iruka, później Hatake Kakashi i Jiraiya
Techniki, które opanował:
-Kage Bunshin no Jutsu
-Kuchiyose no Jutsu
-Oiroke no Jutsu
-Rasengan
-Tajuu Kage Bunshin no Jutsu
-Uzumaki Naruto Renden.

 

A TERAZ TROCHE OBRAZKÓW Z NARUTO

 

NARUTO UZUMAKI

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 UzumakiNaruto - główny bohater serii, znany też jako najgłośniejszy ninja wwiosce Ukrytego Liścia. Co krok łamie którąś z reguł obowiązującychlokalnych shinobi. Wszystko po to, by znaleźć się w centrum uwagi.Sytuacje wymagające dyskrecji w wykonaniu Naruto kończą się zazwyczajjakąś głośną demonstracją. Co więcej, Uzumakiego można nazwać typowymhuncwotem, bowiem nie raz dawał świadectwo adekwatności tego określenia- chociażby malując monument Hokage. Młody adept ma dość specyficznycharakter, Naruto jest bowiem typem, który zrobi wszystko, byle tylkoinni mogli go zauważyć. Wiąże się to z jego wczesnym dzieciństwem,którego nie można nazwać szczęśliwym, albowiem naznaczone byłosamotnością, ostracyzmem społecznym i brakiem zwyczajnego rodzinnegociepła. Specyfika charakteru Uzumakiego polega na także na jegoosobliwym i absolutnym wstręcie do jakiejkolwiek kapitulacji. Zawszewalczy do końca, choćby wszystkie obiektywne czynniki jego szanse miałyredukować do zero. I może właśnie za to budzi sympatię.

A TERAZ SASUKE UCHIHA

 


 

 

  

 


 

Jeden z ostatnich żyjących przedstawicieli rodu Uchiha. Arogancki,zarozumiały pyszałek. Wydawałoby się, że jego dzieciństwo będzie jakkażdego innego dziecka. Kochający rodzice i starszy brat, który był dlaSasuke przykładem prawdziwego shinobi. Niestety w oczach ojca był tylkozwykłych dzieckiem, od którego wymagano za wiele. Schodził na dalszyplan, bo chlubą klanu był jego starszy brat – Itachi. Mały Uchihazawsze go podziwiał, nawet sam sobie obiecywał, że kiedyś będzie takisam jak Itachi. Sasuke w dzieciństwie był bardzo ambitnym chłopcemmimo, że wciąż nie dorównywał starszemu bratu i żył w jego cieniu, topotrafił się przyłożyć do ćwiczeń. Dobrym przykładem jest jego ciężkitrening by opanować pierwszą, priorytetową technikę klanu Uchiha.Marzeniem małego Sasuke było stanie się silnym shinobi i wstąpienie dooddziału policji, który był kierowany przez ród Uchiha. W szkolecieszył się wielką popularnością pośród płci pięknej, wszystkiedziewczyny za nim szalały, a nawet zdarzało się, iż niektóre mdlały.

UchihaSasuke był wesołym chłopcem. Bardzo często mieszkańcy wioski widzieligo z uśmiechem na twarzy. Pogodny, otwarty. Wszystko stało się tamtegowieczoru, który w przeciągu kilkunastu minut diametralnie zmienił jegożycie. Sasuke jak zwykle wracał z Akademii ninja. Przechodząc przezdzielnicę, gdzie mieszkali wszyscy członkowie klanu, natrafił nazdemolowane domy. Widać było, że ktoś tutaj walczył, czegopotwierdzeniem były powbijane kunaie w ściany, wszędzie pełno krwi.Mówiąc krótko - straszny widok dla oczu wrażliwego chłopca. Zbliżającsię ku swojemu domu, chłopiec zobaczył wiele ciał. Wszyscy nie żyli.Stało się również najgorsze z możliwych. Jego rodzice również bylimartwi. Jedyną osobą na miejscu zbrodni był Itachi. Wszystkichpowybijał w pień zostawiając tylko młodszego brata przy życiu. Sasukepełny nienawiści i zemsty chce pomścić śmierć swoich bliskich. Niestetybezskutecznie. Na dodatek został okrutnie potraktowany Kalejdoskopembrata, tak by mógł sam przeżyć całe zdarzenie. Mógł sam być świadkiemokrucieństwa jakiego dopuścił się Itachi. Po tamtym wydarzeniu Sasukenazwał się mścicielem, robi wszystko by stać się silniejszym od swojegobrata i stawić mu czoło. Zamierza go definitywnie pokonać. Ale trzebawspomnieć o jednej rzeczy; Sasuke nie chce go zabić za to, że tenwymordował klan. On go nienawidzi przede wszystkim dlatego, że Itachizabił starsza brata Sasuke. Zabił go w sobie. Brata, który dla niegobył wielkim wzorem, ale potrafił też być opiekuńczy. Być może, gdybynie intrygi Orochimaru, oraz to, co mu zrobił Itachi kiedy doszłomiedzy nimi po latach do konfrontacji, prawdopodobnie Sasuke porzuciłbychęć zemsty.

 

A TERAZ SASUKE I NARUTO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A TERAZ SAKURA HARUNO

 

 


 
 

 

 

 

 


 

 

  

 

 

 


 

                   

 

                  

 

                

 

                          

 Ukończenie Akademii Ninja: 12 lat
Wykonane misje:
Ranga D: 7
Ranga C: 1
Ranga B: 0
Ranga A: 1
Ranga S: 0

Rówieśniczka Sasuke i Naruto. Od samego początku podkochuje się w tym pierwszym. Jednak uczucia jakie czuje do niej Naruto są całkowicie lekceważone. Jej mocną stroną w byciu ninja nie jest zdolność we władaniu mocnymi technikami, tylko wiedza ogólna o byciu ninja. jak na swój wiek cały czas była samolubna i troszczyła się tylko o samą siebie. W dzieciństwie często jej dokuczali z powodu czoła. W tedy jej najlepszą przyjaciółką była Ino, jednak to się zmieniło po tym jak się dowiedziała, że i ona się kocha w Sasuke. Od tamtego czasu cały czas ze sobą rywalizują. W przeciwieństwie do Sasuke i Naruto, Sakura miała normalne dzieciństwo. W swojej drużynie jest cały czas w tyle, ale stara się to nadrobić.

A TERAZ HINATA HYUGA

 

 


 

 

 Nieśmiała i skryta uczennica szkoły Ninja. Wraz z Aburame Shino i Inuzuka Kiba wchodzi w skład drużyny nr 8. Jej nauczycielką i opiekunką jest Yuuhi Kurenai. Chyba jako jedyna osobniczka płci pięknej nie jest zafascynowana siłą i urodą Sasuke, lecz ku zdziwieniu wszystkich interesuje się Naruto. Jest jednak zbyt wstydliwa by wyjawić mu ten sekret. Tak więc nieustannie obserwuje naszego bohatera, co już nie raz udało mu się zauważyć. Pochodzi z Main Hause zarządzanego przez jej ojca Hyuuga Hiashi. Nie można jednak powiedzieć by darzył on córkę szczególnym uczuciem. Jego większą uwagę przykuwa młodsza siostra Hinaty, Hanabi która mimo swego wieku posiada o wiele większą siłę i umiejętności. Tak więc Hinata stała się czarną owcą rodziny. Wraz z Hyuuga Neji tworzą kuzynostwo. Było ono dość udane, aż do czasu gdy Neji stracił ojca. Powodem tej tragicznej śmierci była obrona Main Hause i swego brata Hiashiego. Od tamtej pory Neji doszczętnie nienawidzi wszystkich jego członków i dlatego znęca się nad biedną Hinatą. Podsumowując całą postać, można stwierdzić, że duży wpływ na jej charakter wywarł Naruto. To właśnie dzięki niemu Hinata stała się trochę śmielsza i polubiła siebie taką jaką jest.Ukończenie Akademii Ninja: 12 lat
Zaliczenie Egzaminu Selekcji Chuunin: ? lat

Wykonane misje:
Ranga D: 5
Ranga C: 3
Ranga B: ?
Ranga A: ?
Ranga S: ?

A TERAZ SAKURA I SASUKE

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 


 

  

 

A TERAZ NARUTO I HINATA

 

 


 

 

 


 

 

 

 


 

 

A TERAZ TEN TEN

 

 


 


 

 


 

 

 


 

  

 

A TERAZ INO YAMANAKA

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

A TERAZ SAKURA VS INO

 

 

 

 


 

 


 

 

 


 

 

 

 

A TERAZ TEMARI

  
 

 

A TERAZ GAARA

 


 


 


A TERAZ KANKUROA TERAZ SHIKAMARU

  

A TERAZ NEJI HYUGA

 

 

 

 

  

 

 

Ród Hyuuga dzieli się na dwie rodziny - główna i poboczna. Ta pierwsza,jak sama nazwa wskazuje, sprawuje priorytetową rolę, co nie oznacza, żedruga żyje sobie od tak sobie. Członkowie pobocznej rodziny sąnapiętnowani pieczęcią, która ma chronić tajników sekretu klanu -Byakugana. Prócz tego sprawują opieke nad swoimi krewnymi z głównejrodziny. Hyuuga Neji przynależy do pobocznej familii i w wieku czterechlat został, tak jak inni jego krewni, naznaczony pieczęcią. Wraz z tymmomentem młody adept określa siebie "Ptakiem w klatce". Właśnie w tymsamym czasie spadkobierczyni głównej rodziny - Hyuuga Hinata -ukończyła trzy lata. Od tamtej pory na barkach Nejiego spoczywało życieswojej kuzynki.

A TERAZ ROCK LEE


 

 

 


 

 

 

DRUŻUNA NARUTO

 

 

 


 

 


 

 

 


 

 

 

A TERAZ KAKASHI HATAKE

 


 


 

 


 


 

Hatake Kakashi jest jedną z wiodących postaci w "Naruto", a jego znaczenie dla rozwoju fabuły mangi jest nie do przecenienia. Wychowawca głównych bohaterów, jeden z najbardziej znanych i cieszących szacunkiem shinobi Wioski Liścia. Jest również postacią ciekawą ze względu na dość specyficzny charakter oraz wyznawane i propagowane przezeń zasady moralne, ukształtowane przez traumatyczne przeżycia w młodości.

Mały Kakashi był uważany za cudowne dziecko. Już w wieku lat 5 udało mu się ukończyć Akademię Ninja, a rok później zaliczył egzamin na Chuunina. Nikogo jednak sukcesy młodego geniusza ninjutsu nie dziwiły, albowiem był on synem samego "White Fanga" (jap."Shiroi Kiba"), Hatake Sakumo. Sakumo, obok "Yellow Flasha" (późniejszego Yondaime) i Legendarnych Sanninów należał do absolutnej czołówki najpotężniejszych shinobi Konohy. Znany był zwłaszcza z mistrzowskiego posługiwania się swoim unikatowym tanto, które wydzielało charakterystyczną białą czakrę (stąd też przydomek). Broń tą odziedziczył później Kakashi, w rękach którego tanto zachowywało się podobnie jak w ojca, dzięki czemu Kakashi był łatwo kojarzony z "White Fangiem".

 

 A TERAZ IRUKA UMIMO

 

 


 

 

  

 Iruka Umino
jest nauczycielem Akademii Ninja w Konohagakure. Mając około 13 lat stracił
rodziców, którzy zginęli podczas inwazji Kyuubi'ego.
Od tego czasu wiódł samotne życie, podobnie jak Naruto. Jako jeden
z pierwszych zrozumiał emocje Uzumakiego i stał się dla chłopca
przybranym ojcem. Prawdopodobnie to właśnie on wpoił Naruto wielkie
zamiłowanie do ramenu, gdyż często zabierał
go do restauracji na tę potrawę.

Ciekawostki:

 • Jego imię w tłumaczeniu na polski oznacza delfina.
 • Jego rodzice zginęli podczas obrony Konohy przed inwazją Kyuubiego.

A TERAZA SHINO ABURAME

A TERAZ KIBA INUZUKA

 

 

Dziewczyny

Naruto Halloween

 

 

 
 


 
 

A teraz gify

Gify z Sakurą

Gify z Hinatą

Gify z Ino

Gify z Tenten

Gify z Temari

Gify z Naruto i Sasuke

Gify z Sasuke

Gify z Naruto

 

A teraz wszyscy 


 

Ocena strony

Oceń profil:

12345678910

Zobacz ranking > 50000