...

avatar

 

 

~~~~

Rihan / Rhoma Midwich ~ Age 17-30~ Bisexual

KREATYWNA

AUTORSKA

~~~~

,,Zwykły" świat jest dla mnie jak zegarek, ktory ma w sobie wiele mechanizmów, a także moje ulubione koła zębate. Które są moją muzą dla uszu. Taki świat kocham bezgranicznie. Mimo tego mała technologia nie jest taka zła...tylko żeby z nią nie przesadzić, wtedy ten świat jest mało sensowny.

Jednak taka ,,sztuka" jest zapomniana. Nawet biedny Zegarmistrz nie ma co naprawiać. Za dużo elektrycznych zegarków, a ich dzwięki wywołują ból w  uszach. Nie zapomne też o broniach, wszelkie rewolwery,są rzadko używane. Nawet ludzie zapomnieli czym są nawet kusze i łuki, są bardziej ciche niż ich głupie dzisiejsze tłumiki do pistoletów. Ale przynajmniej Snajperki zostały i nadal potrafią być ciche. Jednak wole swoją starą snajperke. Stara jest,ale nadal się trzyma i świetnie strzela w doskonały punkt!Tak jak i inne moje bronie. Lepsza rada jest taka,że lepiej SAMEMU tworzyć broń. Styl ubioru jest naprawde przepiękny, w końcu to Steampunk! Ubiory Wiktoriańskie. Raz zadbane, raz nie,ale to zalezy od charakteru i gustu jaki się ma. Także styl jak u Pirata,Żołnierza, Kowboja i wiele innych.

Nie brakuje także zbroi! Na taki dodatek to trzeba zapracować by prosić kowala, albo wykonać samemu jeśli zna się na sztuce rzemieślnictwa. 

Wspominać mam o golemach i robotach?  

Nie?

No dobra.

Taki wyobrażam sobie MÓJ świat! Lecz gdy cię zobacze to mam ochote odwiedzić twój świat...oraz twoje ,,czasy".

 

Lecz czas minie kiedyś i
Przeszłość stanie u twych drzwi. ~Howard Philips Lovecraft

~~~~

 

W rzeczywistości jestem DZIEWCZYNĄ

 

Jak widać-Pisze kreatywnie, lecz nie należe do osób które mają wymagania z kosmosu. Jeśli chodzi o długość tekstu to starczą mi nawet 4 linijki, ale super jest napisać więcej,wtedy jest ciekawiej.

Bardziej odnajde się w klimatach Sci-fi,horrory, fantastyka,historyczne,ale innymi nie pogardzę.

Chcesz bym zaczeła? Dla mnie to nie problem, mogę zacząć, jednak trzeba ustalić jaki ma być wątek.

Moje postacię widać na Linkach ich imioń. Lecz zdarzają się wyjątki ,,Przemiań".

~~~~

♦Assassin's creed♦The Witcher♦Going Postal♦Star Wars♦Doctor Who♦Star Trek♦ Marvel♦Yaoi♦Skyrim♦Silent hill♦Devil May cry♦Alone in the Dark♦Stephen King♦LoveCraft♦Final Fantasy♦Creepypasta♦Resident Evil♦DragonAge♦Thief♦Pirates of the caribbean♦Gladiator♦Alien vs Predator♦♦Makbet♦Alice in Wonderland♦Alice Madness Returnss♦Prince of Persia♦The Evil Within♦Sherlock♦Jurassic Park♦Bioshock♦Eragon♦Mad Max♦The Hunger Games♦Metro2033♦The Golden Compass♦Stargate♦Ergo proxy♦Death Note♦Shogun♦Hannibal♦ American Horror Story♦Lalka♦Przedwiośnie♦Mitologia♦

~~~~

Lecz czas minie kiedyś i
Przeszłość stanie u twych drzwi.

 

Bratnia Dusza

►My soul is a clock◄ / NOWE KONTO http://poszkole.pl/strona/33642804
nie jest z związku z żadną osobąZaproś do związku

Grupa εїз