Historia mojej postaci zmienia w zależności od historii, w którą jest zamieszana. Owszem mam w profilu, że Devon jest demonem, ale niekoniecznie musi nim być. Równie dobrze może być człowiekiem.

Hmm... To może trochę o niej. Są rzeczy, które się nie zmieniają, prawda? Jedną z takich rzeczy u mojej postaci jest wygląd. Czasem zmieniam kolor jej włosów, ale zawsze ma błękitne oczy.Mimo iż stara się zawsze uśmiechać, jej oczy nie zawsze to odzwierciedlają i tracą swój blask. Aktualnie jest szatynką o włosach sięgających połowy długości jej pleców. Jest stosunkowo niską osobą, gdyż ma zaledwie 165cm. Jest szczupła, ale z pewnością nikt nie nazwałby jej kościotrupem lub wieszakiem. 

Jak to stwierdził przyjaciel, Devon jest przepakowana słodkością i urokiem, chociaż nikt nie chciałby zaleźć jej za skórę, bo umie się odegrać. Czasami śmieje się bez powodu, plecie trzy po trzy i zachwuje się jak małe dziecko, a innym razem jest dojrzała i poważna z nutą melancholii jak jej wiersze. Tak, Devon uwielbia pisać, chociaż uważa, że nie ma do tego talentu i swoje dzieła ma zapisane w czymś, co ludzie nazywają pamiętnikiem, Z natury jest pyskata i chociaż z początku jest nieśmiała, to gdy zaprzyjaźnisz się z nią będzie wręcz okazem 'skromności'. Jest impulsywna, co niestety często źle się kończy, bo Devon najpierw robi, a później myśli. 

Bo muzyka to jedna z tych co uzależniają <3

Atrapa mp3 playera

 

Z początku nieśmiała, ale daj mi czas a pokaże pazur ... 

Pozornie niewinna. | Bi.

avatar

 

Devon Robin Grey.

Demon.

20 years old.

Piszę kreatywnie.

Autorsko się zdarza, ale musi mnie ktoś zainteresować, bo inaczej kontakt szybko się urywa.

Trudno zdobyć moje zaufanie. 

Nie jestem pewna czy chce wiedzieć.

Proszę napisz co o mnie myślisz

Wiesz, że słowa mogą zranić nawet bardziej niż czyny ?

Najnowsze galerie