https://nk.pl/#profile/51584594

^ Ze względu na kasowanie strony poszkole, zapraszam także tutaj, zapobiegawczo.

 Najbardziej krwawe mangi przypominają wam mały domek na Prerii w porównaniu z tragedią, która właśnie zrujnowała wasze życie już i tak mało chwalebne, błądzicie jak szaleńcy, ze wszystkich sił próbując wyrwać się pożerającej was rozpaczy i co się wam proponuje, co ma wam pomóc, co jest waszą ostatnią deską ratunku?
Miniaturka Jacka Danielsa.

Znam idealne lekarstwo na ból gardła: poderżnąć je.

avatar

Kreatywnie. 

obyczaj, dramat, fantasy, horror, thriller, post-apo., kryminał, romans

 

Nie zamieszczę tutaj opisu Lizeth, ponieważ jej postać zmienia się z każdym wątkiem. Na zaczepkę- zazwyczaj odczepiam, ale zdarza mi się skusić do napisania. Nie bójcie się, odpisuje na każdą wiadomość. Nie trzeba ze mną nic ustalać, choć można. Nie przeszkadza mi, jak postacie się znają. 

 

(2009)Renesmee Moore.

 

Mogę pisać też na podstawie seriali lub filmów. 

Lucyfer, Wataha, Czas Honoru, Odwróceni, Riverdale, Twin Peaks, The Walking Dead, , Quantico, American Horror Story, The Vampire Diaries, The Originals, Nikita, Skins, Sherlock, Gossip Girl, Sex and The City, The 100.

 

Podziemny Krąg, Mroczny Rycerz, Mr.&Mrs. Smith, Igrzyska Śmierci, Seria Niezgodna, Saga Zmierzch, Avengers, Hancock, Atomic Blonde, Split, X-Men, Więzień Labiryntu, Legion Samobójców, Wyścig z Czasem, 13 Dzielnica, World War Z, Iluzja, Underworld, Resident Evil, Black Hawk Dawn, Tron, Po Prostu Walcz, Sucker Punch, Requiem Dla Snu, Pan Życia i Śmierci, Rekiny Wojny, Snajper, Wrogowie Publiczni, Pamiętnik, Święci z Bostonu, Lektor, Piraci z Karaibów, Gra o Wszystko, Harry Potter, Prawo Bronxu, Brain on Fire.

 

to nie jest moment na miłość od pierwszego wejrzenia.

Proszę napisz co o mnie myślisz