I'm a fucking monster don't you get it?

 Elizabeth "Ellie" Kingslayer

 •  Tumblr  •  8w7 

 

 

Dziewczyna z pozoru normalna, nikt nie powiedziałby, że przez lata była wykorzystywana przez swojego pijącego nałogowo ojca. Od najmłodszych lat zmuszana do robienia rzeczy, o których dziecko wiedzieć a co więcej praktykować nie powinno. Jednak nie mogła nic na to poradzić, matka zmarła kiedy dziewczynka miała trzy lata a James (ojciec) zaczął pić. Stracili prawie wszystko, utrzymywani byli przez rodzinę od strony matki. Mężczyzna przepijał wszystko, całe oszczędności szły na alkohol, ewentualnie od czasu do czasu jakieś inne używki. Nie ma więc co się dziwić, że Ellie straciła pewną część normalności jaką posiada każdy człowiek. W wieku piętnastu lat popełniła samobójstwo, niestety nie udane ponieważ nadal żyje. Choć był moment kiedy zatrzymała się między światami, jej ciało jednak przyciągnęło duszę z powrotem. Więc tak, dziewczyna odradza się po każdej śmierci. Po wielu, bardzo wielu próbach odebrania sobie życia znalazła lepszy sposób na uwolnienie się od ojca tyrana. Po całym zajściu została zamknięta na 10 lat w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Została jednak wypuszczona po upływie 5 lat za dobre sprawowanie i po zbadaniu przez wydział specjalny całej sprawy. Teraz Elizabeth ma 19 lat i mieszka sama w Nowym Orealnie, opracuje jako kelnerka i barmanka w jednym z barów nocnych. Ułożyła sobie życie, każdego dnia na nowo uczy się jak to być szczęśliwym człowiekiem. Zazwyczaj ukrywa swoją przeszłość, nigdy nie zdradza skąd pochodzi, czy ma rodzinę i co najważniejsze co przeszła. Najbardziej znienawidzoną przez Ellie rzeczą w jej "nieśmiertelności", że po każdej śmierci odradza się nie pamiętając co działo się w jej poprzednich wcieleniach.

 

 

☫☾✡☽☫

 

 

Autorska  &  Kreatywna  

 Klinkij aby uzależnić, błagam odciągnij mnie od świata.

 

 

 

 

I really hate myself so...                           Jestem pogrążona w żałobie. Żałobie po mojej martwej duszy • 

 

 

"Znaleziona martwa w swoim własnym mieszkaniu Elizabeth Lydia Kingslayer, popełniła samobójstwo z niewyjaśnionych jak do tej pory przyczyn. Żadne z jej znajomych, przyjaciół i współpracowników nie ma pojęcia co popchnęło tak młodą dziewczynę do odebrania sobie życia..." Nie popełniłam samobójstwa, przecież żyję więc jak to możliwe. Ta dziewczyna wygląda i nazywa się tak jak ja. Ale jak? Odpowiedź była prosta, jej pamiętniki pisała je każdego życia i to wyjaśniało dziewczynie wszystkie luki w pamięci jakie posiadała. Tym razem był to przypadek, policja uznałą to jako samobójstwo. Gówno wiedzą, jak można być tak tępym? Odpowie jej ktoś kiedyś na to pytanie? Siedziała wpatrzona w swoje własne zdjęcie, wyglądała tak samo jak w tej chwili. Może tylko różniły się ubrania, nadal nie wiedziała jak to działa. Jak jest możliwe, że nie musi przechodzić przez okres dojrzewania. Wygląda to tak jakby po prostu przejęła czyjeś ciało i zastopiła je swoim własnym. Może kiedyś się tego dowie... Narazie ważne było aby nikt nie dowiedział się, że dziewczyna jednak żyje. Przecież była chora, niespełna na umyśle, morderczyni i do tego "nieśmiertelna"? Ogłupieć można, ale jest zabawa prawda?

 

 

 

☫☾✡☽☫

 

Wątki pomocnicze: The Vampire Diares, Twilight, Teen Wolf, Nine Lives of Chloe King, The Secret Circle, American Horror Story, Mr and Mrs Smith, The Originals, The Mortal Instruments,  Witches of East End, Queen of the Damned, Hunger Games, Harry Potter,  Ravenswood, True Blood, Dacula, Twisted, Lost Girl,  [Dawniej: Mulberry, Passionfriutm Psychika motyla, Niezgodność nieba, myśli kruche jak ciasteczka, dusza zagubiona w nieładzie umysłu.]

 

 

 

avatar

The taste of your own poison

 

A więc zaczęła się miłość niespełniona. Są powody, by sądzić, że to poważniejsze! Bo takie nierealne, wyśnione i delikatne. Mieni się wszystkimi kolorami. Pryzmat, który załamuje światło. Wszystkie kolory w kawałku kryształu. I na to zawsze znajdzie się trochę miejsca. Na sny, na tęsknotę.Kiedy kobieta postanawia przespać się z jakimś mężczyzną, nie ma takiego parkanu, którego by nie przeskoczyła, fortecy, której by nie zdobyła, ani jakiejkolwiek normy moralnej, której nie byłaby gotowa złamać: i nie ma takiego Boga, który by ją powstrzymał.

 

Autorka || Wiktoria, 17 lat.

 

I'm still alive but I'm barely breathing
 Just prayed to a God that I don't believe in
 'Cause I got time while she got freedom
 'Cause when a heart breaks, no it don't break even

They say bad things happen for a reason

But no wise words gonna stop the bleeding 

 'Cause she's moved on while I'm still grievin
 'Cause when a heart breaks, no it don't break even
 Even, ooo.