It's a secret. Can you keep it?

avatar

Anastasia Stewart |Priv.| Na wszystko odpisze najpóźniej w przyszłym tygodniu

wiek:
10 lat (2008-03-16)
ostatnio online:
dziś o 11:10
 

O postaci

Anastasia Stewart | 22 | Demon | Hetero 

 

Anastasia urodziła się jako jedyne dziecko w potężnej rodzinie mafijnej w Miami. Od najmłodszych lat była uczona by w przyszłości przejąć rodzinny interes. W wieku 17 lat była już najlepszym zabójcą w Stanach. Wszyscy z tego światku czuli przed nią respekt. Pewnego razu gdy wyjechała do Europy wykonać pewne zadanie została porwana i przetrzymywana przez kilka tygodni. Gdy wreszcie wróciła do rodzinnego Miami odkryła, że jej rodzina została wymordowana, a potężny biznes narkotykowy padł. Od tamtej pory pracuje jako płatna zabójczyni powoli odbudowując należne jej imperium.

(To wersją którą preferuję, jednak jeśli komuś nie odpowiada jestem skłonna być kimś zupełnie innym)

Anastasia to wysoka, zgrabna 22 latka z długimi kasztanowymi włosami. Podczas jej wielu podróży wciąż śledzą ją spojrzenia mężczyzn, a ona bardzo to lubi. Jak każda kobieta, uwielbia się podobać.

 

 

 

Preferuje rozmowy kreatywne

Najbardziej lubię historie kryminalne, z lekką nutą fantastyki i wątkiem erotycznym

Jestem na tej stronie z przerwami już jakieś 9 lat i stała się w pewnym sensie integralną częścią mojego życia i strasznie przykre jest to że się to kończy bo poznałam tu wielu ludzi którzy w jakiś sposób mnie zmienili. Ale co poradzić; Show Must go on.