Info o mnie

avatar

Chcesz dorobić sobie na własne zachcianki? Przedstawię Ci serwisy, w których każdy może to zrobić!

1.zaczytaj.pl
Link: http://zaczytaj.pl/zapraszam/alex420
Serwis ten nagradza punktami za czytanie artykułów. Po zdobyciu 50 punktów za czytanie pojawia się możliwość wykonywania prostych zadań (np. znalezienia jakiejś informacji na danej stronie), które dają jeszcze więcej punktów, które wymienić można na bony do sklepów, takich jak Empik, Tesco, H&M, czy Media Expert. Jest również możliwość wymiany punktów na doładowanie telefonu. Przy niewielkim wysiłku jesteś w stanie w 2 dni zapracować na doładowanie o wartości 5 zł.

2. dogry.pl
Link: https://dogry.pl/?reflink=721e-Alegz
Serwis dogry.pl umożliwia zbieranie punktów za wykonywanie zadań w grach free2play, codzienne logowanie, czy oglądanie trailerów. Punkty można wymieniać na doładowania do gier online, skiny w CSGO, doładowania Steam, czy gry na Steam.

3. wtogram.pl i bananki.pl
Link: http://wtogram.pl/?r=7396
http://www.bananki.pl/r/00005919/
Serwisy bliźniacze do wyżej wymienionego dogry.pl

4.Aplikacje na telefon
Wszystkie wymienione niżej aplikacje polegają na pobieraniu aplikacji, za które jesteśmy nagradzani punktami, które wymienić możemy na prawdziwe pieniądze!

Cashpirate - ref: DXPCVL
Whaff: AD81019
Uento: t0WpR

5.Lockscreen

Aplikacja lockscreen Slidejoy nagradza punktami za wyświetlanie reklam na ekranie blokady. Nie przeszkadza to ani trochę w użytkowaniu telefonu, a pozwala zarobić
Link: getslidejoy.com/r/p9CN8?id=1
Pytania? Priv

Moi przyjaciele

Użytkownik nie dodał jeszcze żadnych przyjaciół.

 

Ocena strony

Oceń profil:

12345678910

Zobacz ranking > 50000