❤❤❤

Evelyne Pierce
nie jest z związku z żadną osobąZaproś do związku

.

avatar

 Nadiyah Alijda Demarchelier

 

Nie umiesz przewidzieć przyszłości, ale normalnym jest, że istnieje logika przyczynowo-skutkowa, że nie ma czegoś takiego jak ekstremalnie zły pech, jak przeznaczenie, jak piątek trzynastego, że owszem, otacza cię układanka, ale pewne rzeczy po prostu nie powinny mieć miejsca. Niektóre zbieżności nie powinny mieć miejsca. Kurwa, nie żyjemy w tarocie.

Opis główny

 

 


Nie może być dla ko­biety większej udręki niż mężczyz­na, który jest tak dob­ry, tak wier­ny, tak kochający, tak niepow­tarzal­ny i który nie ocze­kuje żad­nych przyrzeczeń. Po pros­tu jest i da­je jej pew­ność, że będzie na wie­czność. Boisz się tyl­ko, że ta wie­czność - bez tych wszys­tkich stan­dardo­wych obiet­nic - będzie krótka.
p.pngp.pngp.pngp.png

Próbuję wmówić so­bie, że nie jes­teś dla mnie ważny, bo nie chcę, byś mnie zra­nił, od­chodząc. Ale i tak wiem, że kiedy znik­niesz, będę wy­pat­ry­wała Cię w tłumie, dławiła się jedze­niem na dźwięk Two­jego imienia i szu­kała resztek Two­jego za­pachu na każdym z moich swetrów. 


23O1q5.gif Darmowy hosting zdjęć i obrazków

 

 

 

 

Prawda się nie liczy. Liczy się tylko to, w co uwierzą ludzie.

 1ybVjI.gif

 
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Ciągle się czuję tak, jakbym usiłowała stać się kimś innym. Jakbym próbowała znaleźć nowe miejsce, nowe życie, nową osobowość. To pewnie część dojrzewania, ale też próba określenia siebie na nowo. Stając się kimś innym, mogę się uwolnić od wszystkiego. Kiedyś poważnie wierzyłam, że mogę uciec od samej siebie - jeżeli tylko bardzo się postaram. Ale zawsze trafiałam w ślepą uliczkę. Dokądkolwiek zmierzałam, zawsze pozostawałam taka sama. Mogę zmienić otoczenie, ale wciąż pozostaję tą samą niekompletną osobą. Nęka mnie głód, którego nigdy nie zdołam zaspokoić.

 


 
Dwadzieścia jeden jesieni i tysiące nocy z powiekami skulonymi z zimna. Rozciągniętymi po najciemniejsze zakamarki, wiecznie zamglonych źrenic. 

 

 

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ KREATYWNĄ

Ale ogólna zasada, której z reguły staram się trzymać, jeśli chodzi o ludzką psychikę, mówi, że możliwe jest absolutnie wszystko, co można sobie wyobrazić. Plus sporo rzeczy, których wyobrazić sobie nie można. 

 

Zaproś do znajomych