Mój player!

Atrapa mp3 playera

Info o mnie

avatar

Mercy Devant

Piszę kreatywnie.

۞ Jeżeli nie masz ochoty czytać tego co poniżej, o wszystko możesz się zapytać w wiadomości prywatnej. ۞

☾ Kilka rzeczy, które powinniście o mnie wiedzieć przed wysłaniem wiadomości: 

______________________________________

jeżeli odwiedzam Twój profil, ale nie zostawiam wiadomości, wcale nie znaczy to, że mi nie odpowiadasz, po prostu sama bardzo rzadko stawiam pierwszy krok, jeśli chodzi o rozmowy.

__

jeżeli zapytacie się mnie, jakie gatunki lubię, a to częste pytanie, zawsze odpowiem „fantasy, paranormalne, historyczne i wojenne”. Chociaż ostatni jest moim ulubionym, to z chęcią poprowadzę niemal wszystko, prócz stricte erotyków.

__

sęk w tym, że moja postać nie zakochuje się nigdy od pierwszej chwili. Moja postać naprawdę lubi popadać w przyjaźnie i to, jak wszystko naturalnie się rozwija.

__

bardzo nie lubię zidealizowanych, perfekcyjnych bohaterów. Uważam, że im nasza postać popełnia więcej błędów, a następnie uczy się na nich, to dodaje jej to większego uroku i pewnej oryginalności.

__

mimo to podobają mi się bardzo udziwnione postacie i na pozór, niepokojące wątki. Bardzo cieszę się, gdy poruszane są momenty mrożące krew w żyłach, czy też tematy tabu, które już nie rozwija się zbyt często na poszkole.

__

bez problemu piszę z kobietami, facetami, kobietami pod postaciami męskimi, mężczyznami posługującymi się kobiecą bohaterką czy też wszelkimi bohaterami wyciągniętymi z mangi, anime, gry, bajki czy ze zwierzętami. Jeżeli twój wyjątkowy sposób bycia tutaj pominęłam, to nie przejmuj się, bo jeżeli twoje pisanie nie opiera się tylko na erotykach, to z pewnością się dogadamy.

__

sama jestem bisekusalna, więc moja postać może przejawiać moją orientację, ale też nie musi. Przesadnie jej z sobą nie utożsamiam, więc dopasowuje to po prostu do wątku.

__

bardzo się cieszę, kiedy druga strona wprowadza nową, świeżą akcje do wątku, nawet bez mojej wiedzy. Zezwalam na rozsądne kontrolowanie mojej postaci dla urozmaicenia fabuły, ponieważ to też nadaje mi trochę wyższy próg, który muszę zdobyć. Nie przeszkadza mi również, a wręcz bardzo się z tego cieszę, kiedy jeden autor, wprowadza wiele postaci od siebie do wątku.

__

długość, która od lat stała się najważniejszym pytaniem na poszkole, jest u mnie tematem bardzo elastycznym. Czemu? A to dlatego, że przejawiam jedną zasadę, czyli dostosowuję swoją długość do ostatniej odpowiedzi autora, z którym piszę. Czasem łamię tą regułę, ale to dzięki niej w danym okresie każdy może dostosowywać obszerność odpowiedzi do możliwości, jakie na daną chwilę posiada.

__

jeżeli poczujesz, że wątek przerodził się w coś, co już nie do końca ciebie zadowala, zawsze możemy go zmienić. Możemy tak robić w nieskończoność, ponieważ ja sama nie potrafię ciągnąć jednego wątku, regularnie przez 2 lata, bo w końcu człowiek chce czegoś nowego. Możemy mieć jeden wątek na miesiąc, pół roku, rok. To zależy ile ze mną wytrzymasz, chociaż raczej jestem niegroźna.

__

piszę w narracji trzecioosobowej odkąd pamiętam, ale na czyjąś prośbę, mogę zdecydować się na pierwszą osobę.

__

mogę pisać na czegoś podstawię i nawet to lubię, o ile pozwalamy sobie wszystko modyfikować. Jeżeli nie jesteś pewny/pewna tego czy znam daną rzecz, zapytaj mnie. Bardzo prawdopodobne, że już się z tym spotkałam na tyle, abyśmy mogli działać.

__

sama nie zapraszam zazwyczaj do znajomych, lecz o ile zaczęliśmy rozmowę, jestem w stanie zaakceptować zaproszenie, ze względu na duży komfort, który pozwala drugiej osobie dostrzec, kiedy jestem tutaj dostępna i jak długo mnie nie ma.

__

i moja najważniejsza reguła… Nie oczekuję, aby mój współpisarz odpowiadał mi regularnie i na tą samą długość co moja odpowiedź. Znam życie i wiem, że są sytuacje, które nam to uniemożliwiają. Czasem jest to brak czasu, problemy, a czasem osłabione chęci. Jeżeli zaczęliśmy wątek niezależnie od tego czy minie kilka dni, tydzień, miesiąc, pół roku czy więcej, ja odpowiem zawsze. Oczywiście, o ile tutaj nadal będę, ale akurat to konto trzymam już naprawdę długo i chciałabym je sobie zachować.

__

u mnie również czasem zdarza się, że nie odpowiadam cały dzień, przez kilka dni lub nawet dłużej. Naprawdę, gdybym mogła odpowiadałabym każdemu co dzień, chcąc wszystkich zadowolić, ale nie mam takich możliwości. Jeżeli naprawdę zmartwi Cię to, że od dłuższego czasu nie odpowiadam, możesz zapytać i przypomnieć mi się, a wtedy będę wiedziała, że muszę na Ciebie zwrócić większą uwagę, bo Ci zależy.

__

jeżeli pracujesz, uczysz się lub robisz cokolwiek, co ogranicza Twój czas tutaj, zawsze mogę się umówić na dane dni tygodnia, godziny, a także informować, kiedy się wylogowuję stąd. 

Lista ta zapewne będzie się zapełniać, aby pisząc do mnie, nikt nie miał zbyt dużych wątpliwości. Jeżeli odnalazłeś lub odnalazłaś tu cokolwiek niezrozumiałego, napisz i zapytaj. Szanuję to, jeżeli przed wysłaniem kreatywnej wiadomości, przebędziemy najpierw rozmowę autorską. W niej zawsze powiem Ci coś więcej o mojej postaci, jej usposobieniu i być może nawykach. Razem też możemy sobie pomóc. 

_______________  _______________
 

۞ Co myślicie o nawiedzonym domu? O biblijnej apokalipsie? Demoniczym pakcie? Podróży w czasie? Może trochę czarnego biznesu, jak przemyt ludźi? Może akcja dziejąca się w Ugandzie, a nie w zwyczajnym LA? Może trochę pradawnych legend lub współczesnych zmagań człowieka z kalectwem lub chorobą psychiczną? Trochę dramatu? Lubię rzeczy naprawdę niebanalne, w których się żwawo współpracuje.
 
Może i Ty się do tego przekonasz? 
 
۞ Naprawdę wystarczy urozmaicić historię jednym, niezwyczajnym szczegółem, aby stworzyć coś niepowtarzalnego. Urozmaićmy nasze opowiadanie osobliwym miejscem, nieoczywistym czasem, postaciami tak ekscentrycznymi czy też zduszonymi swoją innością, że nie sposób będzie o nich zapomnieć. 

Pamiętasz mnie lub wydaje Ci się, że mnie skądś kojarzysz?

Napisz, na pewno zrobi mi się miło.