⚝hunter ⚝ badass ⚝20-34 years old ⚝bisexual ⚝inked

Info o mnie

avatar

 

 

Witam, kochanych Autorów. 

 

Bywam tutaj od 2012 roku, znam to miejsce doskonale i nienawidzę pieprzenia. Te same zagrywki, te same tematy, miejsca, wszystko identyczne. Szukam więc ludzi ze świeżymi pomysłami, którzy mogą mnie zaskoczyć. Jeżeli coś Ci się urodziło w głowie, to serdecznie zapraszam.

 

Nie lubię opisywać swojej postaci, bo i tak za każdym razem jest ona kimś innym. Nudne jest trzymanie jej w jednej historii, nie po to ją tworzę. Nigdy nie usatysfakcjonowałoby mnie pisanie wciąż w tych samych klimatach. 

 

 

Hunter może być dla Ciebie kimkolwiek zechcesz. Nie obchodzi go płeć, rasa, nic. I tak będzie dla Ciebie takim samym dupkiem, niezależnie od tego kim jesteś. Niestety, cecha nie do wypłowienia. 

 

Uprzedzając wszelkie pytania, piszę w każdym możliwym gatunku, dosłownie. Jednakże nie mówię, że w każdym będę najlepszy. Najsłabiej mi idzie w fantastyce, czasem po prostu wykracza poza moje kompetencje, że tak to ujmę. Jednakże ta lżejsza całkowicie mi odpowiada. Najlepiej czuję się w kryminałach i obyczajówkach, byle nie takich schematowych. Wszystko może być interesujące, jeżeli odpowiednio się do tego podejdzie. 

 

Oczekuję dłuższych tekstów, pełnych opisów. Lubię wczuć się w historię, więc zaszczyćcie mnie czymś więcej, niż pięcioma linijkami. Wymagam zaangażowania. Uwierzcie, że po tak długim stażu, da się wyczuć, kiedy ktoś pisze na siłę. Nic fajnego. 

 

 

.

.