Info o mnie

avatar

Kiedy ciało jest smutne, serce powoli umiera.

Znalezione obrazy dla zapytania dylan o'brien sad gif
Udaję radość, której we mnie nie ma, ukrywam smutek, żeby nie martwić tych, którzy mnie kochają i troszczą się o mnie.Niedawno myślałam o samobójstwie.
Nocą, przed zaśnięciem, odbywam ze sobą długie rozmowy, staram się odegnać złe myśli, bo byłaby to niewdzięczność wobec wszystkich, ucieczka, jeszcze jedna tragedia na tym i tak już pełnym nieszczęść świecie.

Teraz już wiem,że to Ty.

I'm sorry , I'm alive ..
jest w związku z:

E tam... Odbij :)

Napisz           Zaproś             Związki

______________________

 

Leonardo Raphael Michelangelo Donatello

Ma tradycyjnie fioletowe oczy i brązowo-złote włosy. Jest wysportowany, umięśniony i posiada pewną wytrzymałość ze względu na swoje trudne życiowe doświadczenia. Leonardo jest sprytny i przebiegły, stanowczy i zdecydowany. Nienawidzi swojego dawnego opiekuna ponieważ oskarża go o śmierć rodziny i swoją tułaczkę po świecie. W żyłach chłopca płynie smocza krew,o czym on sam nie wie,czuję i wie,że jest inny,ale nie ma pojęcia czym tak naprawdę jest.. Od narodzin towarzyszyły mu trzy małe smoki. Każdy miał swój unikalny kolor..Czarny,biały oraz czerwony. W rodzinnym mieście chłopca,który niegdyś miał zostać które to była oznaka potęgi, ponieważ raz na kilka tysięcy lat rodził się chłopiec,który potrafił kontrolować smoki. Całą wiedzę o smokach miał mu przekazać ojciec, lecz w wyniku niewytłumaczonej śmierci obojga rodziców Leonardo nie dowiedział się wszystkiego. Przez co nie jest pewny, jak rozwijać swoje umiejętności kontroli i dyscypliny nad nimi, nie wie jak wytrenować smoki, aby wykorzystały w pełni swój ognisty potencjał,ale jednego jest pewien. Smoki mimo wszystko wykonują każdy jego rozkaz. Co teraz robi? Obecnie Leonardo jest adoptowany przez rodzinę Mikaelson przez co nosi ich nazwisko,stara się uczęszczać do szkoły,a przede wszystkim chroni swoje dzieci,(bo tak nazywa swoje trzy smoki) przed światem. Często ucieka przed ludźmi, by pobyć w samotności ze swoimi smokami,ale z dnia na dzień coraz turniej jest mu je ukryć,gdyż one rosną w błyskawicznym tempie. Nie chce by ktokolwiek dowiedział się o nim prawdy. Tak naprawdę nie wie komu może zaufać..