"I like to think about who I would be if I did not.."

Info o mnie

avatar

Spit it out.

wiek:
20 lat (1997-09-17)
ostatnio online:
aktualnie na stronie
miejscowość:
.

 

.

Zoey Ana Murphy


Jestem tutaj z jednego konkretnego powodu, a mianowicie.. chce oderwać się od rzeczywistość. Odpłynąć w wyimaginowany świat fantazji, który nigdy nie stanie się moją rzeczywistością.  Bo to jedyna okazja, by stać tym, kim chcę być. Po prostu stwórz ze mną świat, do którego ucieknę i dam mu się pochłonąć.. 
Także z całą pewnością, nie popiszemy sobie autorsko. 

Długie, dokładnie opisane i sprecyzowane opowieść to jest to co lubię. W ten sposób mogę wyobrazić sobie nasz nierealny świat i oddać mu się w całość. Oczywiście chciałabym, również, żeby to wszystko miało ręce i nogi.. Są czasem takie momenty w wątkach kiedy wysyłana wiadomość nie jest zbytnio długa, ale istnieje jeden powód.. a mianowicie dany moment w naszej historii wymaga dokładnej i sprecyzowanej rozmowy między naszymi bohaterami. Mam małego świra na punkcie kropek, przecinków i zaczynania z dużej litery. Po prostu lepiej mi się to czyta i jednocześnie pisze. Często również opisuje swoje przemyślenia jak i uczucia, bo wydaje mi się, że wtedy niektóre sytuacje w naszej historii mogą stać się jaśniejsze i bardziej interesujące. Muszę Cie w jakiś sposób nakierować na tok mojego myślenia, prawda?  Oczekuje ustalenia szczegółów naszego wspólnego wątku, nie lubię spontanicznych historii. To się nigdy nie sprawdza, przynajmniej jeśli o mnie chodź. 
Preferuje wątki obyczajowe, kryminały i romansy. Uwielbiam je łączyć, wtedy powstaje coś  I D E A L N E G O. Jeśli chodź o zaczynanie.. cóż wszystko zależy od tego kto wyjdzie z pomysłem. Jeśli to ja mam pomysł na nasz wątek to ja zaczynam, a jeśli na odwrót to Ty zaczynasz. Wątki tworzę tylko z płcią przeciwną. Pisze w pierwszej osobie.  Także to chyba na tyle..

 

 Stwórzmy swój własny świat...

 Dodaj do znajomych 

 

Jeśli nie interesuje cie dalsza historia i nie masz ochoty na kontynuowanie naszego wątku proszę poinformuj mnie o tym, bo nie chciałabym wyczekiwać na Twoją odpowiedzi.