Info o mnie

avatar

siebie mi daj na własność

wiek:
20 lat (1997-07-26)
ostatnio online:
dziś o 0:27
miejscowość:
.

.

Zoey Lea Murphy 
24 year old * Jacksonville * Dangerouswomen * C
urious

 

Biorąc pod uwagę, że usuwają poszkole to uznałam, że nie chce kończyć z moimi rozmówcami dalszych losów Zoey Murphy. 
Jeśli ktoś chce kontynuacji naszych historii po usunięciu portalu to zapraszam na e-maila:

ZoeyMurphy1212@wp.pl

______________________________________________________________________________________________________
Jestem tutaj z jednego konkretnego powodu, a mianowicie chce oderwać się od rzeczywistość. odpłynąć w wyimaginowany świat fantazji, który nigdy nie stanie się moją rzeczywistością.  Bo to jedyna okazja, bym została kimś.. kim chcę być. po prostu stwórz ze mną świat, do którego ucieknę i dam mu się pochłonąć.. Rozmowy autorskie są wykluczone. 
Długie, dokładnie opisane i sprecyzowane opowieść to jest to co lubię. W ten sposób mogę wyobrazić sobie nasz nierealny świat i oddać mu się w całości. Oczywiście chciałabym również, żeby to wszystko miało ręce i nogi. Mam małego świra na punkcie interpunkcji jak i zaczynania z dużych liter. Muszę się jednak przyznać, że z jakiegoś dziwnego przyzwyczajenia nadużywam kropek. Po prostu lepiej mi się to czyta i jednocześnie pisze. Często również opisuje swoje przemyślenia jak i uczucia, bo wydaje mi się, że wtedy niektóre sytuacje w naszej historii mogą stać się jaśniejsze i bardziej interesujące. Muszę cię zwyczajnie w jakiś sposób nakierować na tok mojego myślenia, prawda?  Oczekuje ustalenia szczegółów naszego wspólnego wątku, nie lubię spontanicznych historii. to się nigdy nie sprawdza, przynajmniej jeśli o mnie chodź. 

Preferuje wątki obyczajowe, kryminały i romansy. uwielbiam je łączyć, wtedy powstaje coś  I D E A L N E G O. Jeśli chodź o zaczynanie.. cóż wszystko zależy od tego kto wyjdzie z pomysłem. Jeśli to ja mam pomysł na nasz wątek to ja zaczynam, a jeśli na odwrót to ty zaczynasz. Wątki tworzę tylko z płcią przeciwną. Pisze w pierwszej osobie. Także to chyba na tyle.. 

Jeśli nie interesuje cie dalsza historia i nie masz ochoty na kontynuowanie naszego wątku proszę poinformuj mnie o tym, bo nie chciałabym wyczekiwać na twoją odpowiedzi.

 

________________________________________________________________________________________________
Send a massage                                                                       Add friend 


 

Wygląd Postaci: Charlotte Mckinney, Rocky Barnes *

 


  

 

- do it so that the fuck could not be forgotten.*