Info o mnie

avatar

Charlotte Meurtie

 

"Jedyne co mam to dość."

Mój player!

Atrapa mp3 playera

 

Opis główny

"W dni takie jak ten nawet papieros nie smakował, wywołując na twarzy grymas zniesmaczenia. Deszcz wystukiwał smętną melodię, wpędzając ją w apatyczny nastrój od samego rana.
Wypuściła kłąb dymu z płuc, mrużąc oczy w ponurym wyrazie twarzy. Nie pozwalano tutaj palić, lecz zakaz ten traktowała obojętnie, kiedy o siódmej trzydzieści rano poza nią w lokalu przebywał tylko personel. (...)
Mały dzwonek zadzwonił uroczo, zwiastując przybycie nowego gościa. Charlotte znała tutaj wszystkich tutejszych klientów z widzenia i na podstawie wydawanych przez nich dźwięków potrafiła czasem odgadnąć kto idzie.
Teraz wiedziała doskonale. Usłyszała trzask drzwi, krótkie piśnięcie i szybkie kroki w jej kierunku.
- Przepraszam! - dziewczęcy, zdyszany głos rzekł do niej, na co zareagowała lekkim uśmieszkiem. Codziennie to samo, za każdym razem... mimo to nie nudziło jej się to. Wręcz przeciwnie, z każdym takim dniem uśmiechała się coraz szerzej.
- Dzień dobry - przywitała się Charlotte, obejmując dziewkę na powitanie. Korzystając z tej ulotnej chwili, przymknęła oczy i wzięła głęboki wdech, delektując się słodkim, kwiecistym zapachem, jaki roznosiła. Doprawdy, nie istniał cudowniejszy zapach, niż ten.
Niestety, odsunęła się, nieświadoma jak wielką przyjemność odebrała jej w tej chwili."

--

Ważne   Wiadomość