.

Nie igraj z aniołem . . .
 
 
 O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O
 

 HISTORIA:

 

  Marichuy jest młodą i wesołą dziewczyną o wielkim sercu, wychowaną w przytułku, do którego trafiła już jako niemowlę. Jej matka, obawiając się swojej śmierci, powierzyła ją w opiece księdzu. Jako czternastolatka, Marichuy ucieka z sierocińca i szuka szczęścia krążąc po ulicach Meksyku. Staje się ofiarą napaści pijanego mężczyzny, która wprawia ją w traumę i dręczy nocnymi koszmarami, z których nie potrafi się uwolnić. Zostaje przygarnięta przez Candelarię, praczkę, która nie tylko daje jej dach nad głową, ale również staje się dla niej matką, której nigdy nie miała. Jak się okazuje, jej prawdziwi rodzice żyją i pomimo upływu czasu, nie zaprzestali poszukiwań córki. Życie Marichuy upływa na ciągłym zdobywaniu pożywienia, które kradnie i zanosi do przytułku, w którym sama dorastała. Szczęście nie trwa jednak wiecznie. Dziewczyna zostaje zatrzymana i sądzona przez własnego ojca (o czym oboje nie wiedzą). Jej obrońcą zostaje Juan Miguel San Román, młody psychoanalityk.

Aby uniknąć więzienia, Juan Miguel bierze na siebie odpowiedzialność za dziewczynę i zabiera ją do swojego domu. Jednakże jego sytuacja rodzinna - jest wdowcem, mieszkającym z córką i teściową, która wyczuwając w Marichuy niebezpieczeństwo, na każdym kroku stara się uprzykrzyć jej życie – zmusza mężczyznę do znalezienia jej innego schronienia. Aby uniknąć kolejnych problemów, Juan Miguel instaluje sierotę w domu sędziego Patricia Velarde i jego żony Cecilii (prawdziwych rodziców Marichuy) oraz Estafanii, podającej się za ich córkę.

Juan Miguel i Marichuy szybko się w sobie zakochują i biorą ślub. Tuż po nocy poślubnej, dziewczyna odkrywa wielki sekret, jaki ukrywał przed nią Juan Miguel. Ucieka i zarzeka się, że nigdy już do niego nie wróci. Nie zamierza również powiedzieć mu o tym, że spodziewa się jego dziecka. Zamieszkuje wraz z Candelarią na hacjendzie Leoparda. Mężczyzna zakochuje się w Marichuy. Po narodzinach dziecka, Leopardo oświadcza się Marichuy i obiecuje zaakceptować jej syna jak swojego, jednak ta zmuszona jest wyznać mu prawdę iż jest mężatką. Jak się później okazuje, Juan Miguel i Leopardo znają się ze studiów. Teraz oboje będą walczyć o miłość Marichuy.

Uroda i słodycz Marichiu sprawiają ,że przypomina anioła. Jednka Ci ,którzy uważają ,że pozbycie się jej będzie błachostką muszą uważać ,bo anioł czasem stać się prawdziwym diabłem ,więc . . . . NIE IGRAJ Z ANIOŁEM

 

O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-

 

 

 MARICHUY/ MAITE PERRONI

  Dziewczyna o urodzie anioła mieszkająca na przedmieściach Meksyku wraz Candelarią, praczką, której pomaga. Marichuy dorastała w przytułku prowadzonym przez siostry, z którego uciekła i wówczas poznała Candelarię, która ją przygarnęła i stała się dla niej jak matka. Nie zna swoich prawdziwych rodziców i nie interesuje ją kim oni są i co robią, ma do nich żal, że ją oddali do sierocińca. Marichuy jest osobą dobrą, sympatyczną, słodką ale trochę zbuntowaną i nieokrzesaną. To sprawi, że sprowadzi na siebie kłopoty. Jednak dzięki właśnie tymże kłopotom pozna psychoterapeutę Juana Miguela San Roman, który postanowi jej pomóc, a z czasem ulegnie jej urokowi i zakocha się w niej z wzajemnością. Dziewczyna zawsze może liczyć na wsparcie Księdza Anselmo, którego często odwiedza w Kościele. Jest on również powiernikiem jej tajemnic – zna jej sekret z przeszłości, który wprawił ją w traumę. Wie także kim są jej prawdziwi rodzice.

  

 

.........  

 

...............

 JUAN MIGUEL/ WILLIAM LEVY 

Wykształcony, przystojny mężczyzna, który jest psychoterapeutą. Pochodzi z dobrej rodziny. Żonaty z Vivianą, ma córkę Mayitę, którą bardzo kocha. W przeszłości, gdy był pijany napadł na dziewczynę. Żałował tego i dlatego też postanowił naprawić swój błąd i został psychoterapeutą, aby pomagać innym. Gdy pozna Marichuy to ulegnie jej słodyczy i urokowi. Nawet nie będzie podejrzewać, iż stanie się dla niego tak bardzo ważna.
                                                                                                        
                                                          

.....   

 

 

.......  

 

Foty  z  ' Nie  igraj  z  aniołem '

 

 

 

. . . .  ..

 

 

 

 

 

 

  

. . . .  .   ROCIO

 

.  . . . . .  . CANDELARIA

 

........... AMADOR

. ........ ESTEFANIA

Z kim jestem .?

Kinia ^^
nie jest z związku z żadną osobąZaproś do związku

Poszukajcie sobie ;*

Google

Zgodność imion

 +   = 

 

To ja <3

avatar

Kinia ^^

wiek:
20 lat (1997-10-15)
ostatnio online:
{ostatnie online)
gadu-gadu:
11886360
skype:
-----
miejscowość:
Izdebnik
charakter:
miła sympatyczna jak gitara elektryczna x]
zainteresowania:
muzyka !
papierosy:
wcale
alkohol:
wcale
wzrost:
160
włosy:
szatyn

Moje bitwy

Chcesz wziąć udział w bitwie z
Kinia ^^ ?

H E L L O ^^

Ocenia profilu <3

Oceń profil:

12345678910

Zobacz ranking > 50000

Galeria <3

Moja klasa <3

    Szkoła podstawowa w Izdebniku