siema lub witam

Info o mnie

avatar

naruto

wiek:
17 lat (2000-04-12)
ostatnio online:
18-01-2015 13:42
miejscowość:
Mińsk Mazowiecki
charakter:
dobry
zajęcia:
gra
zainteresowania:
piłka nożna
wzrost:
134
włosy:
blond

Odliczanie

Moje prezenty

Daj mi prezent

 • akwarium
 • karty
 • balony
 • ciasto
 • drink
 • dynia
 • hipopotam
 • iPod
 • japonki
 • kotek
 • kwiatek
 • lizak
 • różowe okulary
 • czarne okulary
 • pierścionek
 • piesek
 • piłka
 • piwko
 • prezent
 • róża
 • ser
 • serce z gwoździem
 • serce z kokardą
 • diamentowe serce
 • smoczek
 • szminka

Moje prezenty

  Użytkownik nie dostał jeszcze żadnego prezentu.

Dałem

  Użytkownik nie dał jeszcze żadnego prezentu.

Moja rodzinka

naruto ma aktywny komponent Rodzina, ale nie założył jej jeszcze. Zgłoś się, może to właśnie Ty będziesz partnerem?

Konkursy

Użytkownik ma aktywny komponent, ale nie brał udziału w żadnym konkursie!

Mój pies

Użytkownik ma aktywny komponent, ale nie wybrał jeszcze swojego psa.

Wpisy

Użytkownik ma aktywny komponent ale nie dodał żadnych wpisów.

Ciekawostki

W czasie zimnej wojny Amerykanie kosztem miliona dolarów "przerobili" kota na nafaszerowane elektroniką narzędzie szpiegowskie. Kot wpadł pod auto podczas testów.

by http://www.cziki.pl/

Walentynkowy Simulator

Sprawdź czy masz szansę na związek z naruto!

Sprawdzam

Spryciarze

Opis główny


Drużyna 10 miała właśnie misje B. Musieli zanieść bardzo ważne dokumenty, do Suny. Wędrowali, już cały dzień, Tenten ledwo stała na nogach, stanęli przed pustynią.
-No jeszcze 4-5 godzin biegu i jesteśmy na miejscu-powiedział Gai z wesołą miną.
Tenten jękneła cicho tak że nikt nie usłyszał.
-Nie powiem im że jestem zmęczona, jak dotrzemy do wioski piasku wtedy wypoczne-pomyślała.
-No cóż ale myślę że zrobimy małą przerwę-powiedział po chwili Gai.
Tenten nic nie powiedziała, usiadła pod najbliższym drzewem, ściągneła plecak i przymknęła oczy, żeby odpocząć, poczuła się dobrze, powoli zasnęła, jednak po 20 minutach obudziła się gwałtownie słysząc Gai-senseia-DOBRA RUSZAMY DALEJ !!!
Tenten zaklnęła pod nosem, wstała ubrała plecak i pobiegła za innymi.
Po godzinie biegu, nogi zaczęły odmawiać jej posłuszeństwa. Biegła dalej po dwóch godzinach, zaczęła przysypiać, jeszcze tylko 2 godziny, myślała cały czas, jednak po godzinie, zaczęła boleć ją kostki, strasznie mocno, chciała się zatrzymać ale inni też by się zatrzymali, więc biegła dalej, ledwo stojąc na nogach-zaraz zemdleje, myślała cały czas. Wreszcie dotarli do wioski i wtedy Gai powiedział-Dobra ja i Lee idziemy oddać zwój, Neji, ty i Tenten idźcie zamówić dwa pokoje z dwoma jednoosobowymi łóżkami. Tenten która miała się właśnie przewrócić, szybko podparła się o mur. Neji ruszył w stronę Hotelu-Tenten idziesz-powiedział zatrzymując się na chwilę. Kiwnęła głową i ruszyli do Hotelu.
Neji zamówił dwa pokoje i ruszył w kierunku pokoju, kiedy weszli zobaczył podwójne łóżko. Stał jak wryty i mtuknął ze złością-miały być dwa jednoosobowe łóżka.
-Nie ważne idę spać-powiedziała Tenten, poczym zdjeła plecak, poszła do łazienki i po chwili wróciła ze spuszczonymi włosai, i w koszuli nocnej sięgającej jej trochę niżej niż uda i nic nie mówiąc położyła się, przykryła i natychmiast zasnęła.
Neji uśiechnął się spojrzał na nią i zamyślił się patrząc na nią-ale ona jest słodka-nienie o czym ja myśle, chociaż, rzeczywiście jest słodka. Patrzył na nią gdy nagle do pokoju wpadł Gai-NEJI MUSI IŚĆ MAMY WAŻNĄ WIADOMOŚĆ DLA TSUNADE SZYBKO!
-Ciiiiiiiiiiiiii-szepnął Neji-idźcie dogonimy was Tenten jest zmęczona!
-No dobrze ale wracajcie szybko bo ominiecie treningi!-krzyknął znów Gai, w tym momencie, Tenten się obudziłą była nadal strasznie zmęczona. Neji posłał Gaiowi piorunujące spojrzenie i ręką pokazał że ma wyjść.
Gai speszony wyszedł, razem z Lee.
Tenten spojrzała nieprzytomnie na Neji i spytała(w ej wypowiedzi będzie trochę błędów ale tenen tak właśnie mówi!)- Co Gai poedaaaaał.
Neji który zrozumiał o co chodzi, przyłożył palec do ust, zgasił światło i wyszedł z Hotelu.
Poszedł do sklepu i kupił coś do jedzenia po czym wrócił do hotelu
Wszedł po cichu i obaczył że Tenten śpi. Zadowolony wszedł do kuchni i zrbił kanapki-pewnie jest głowdna pomyślał.
Przez dwa całe dni Tenten cały czas spała, wystraszony Neji kładł co chwilę ręke na jej czole, sprawdzał czy oddycha oraz raz odwarzył się przyłożyć usta do czoła-ale ona nadal spałą-a na dodatek robiła się blada.
-Jeśli jutro się nie obudzi pójde do miejscowego szpitala-pomyślał Neji.
Jednak Tenten obudziła się rano kiedy Neji jeszcze spał, była strasznie głodna, ale pić jej się nie chciało, gdyż Neji nalewał jej do ust, wodę żeby nie odwodniała. Odwróciła się na drugi bok i zobaczyła Neji i dopiero po minucie przypomniało jej się że przecież łóżko jest podwójne!
Wstałą poszła do łazienki, szybko się przebrała i nawet nie spieła włosó, tylko zaczęła robić śniadanie.
Zrrobiła cały talerz, i cały zjadła, jednak nadal była trochę głodna, wiedząc że Neji pewnie też będzie głodny zostawiła resztę chleba wstała poszła do łazienki, zrobiła porządek z włosami poczym wyszła siadając w krześle w kuchni.
Wtedy przypomniało jej się jak Neji wyrzucił Gaia i Lee, dlatego że ją obudzili.
Zarumieniła się, lecz w tym momencie wstał Neji spojrzał na miejsce w któy spała, widząc że jej niema odruchowo spojrzał do kuchni i uśmiechnął się-wreszcie się obudziłaś.
-O co ci chodzi przecież wstałam przed tobą!
-Tenten ty spałaś DWA DNI, całe dwa dni leżałaś w łóżku!
-CO?!
I Neji powiedział jej że Gai i Lee poszli do wioski spowodu jakieś wiadomości, a oni mieli ich "dogonić"!
Tenten wysłuchała poczym wstała podeszła do Neji, który znieruchomiał, podeszła pochyliła się i pocałowała go w policzek po czym uśmiechnęła się i poszła do łazienki, mówiąc-Lepiej wezme prysznic :P. I weszłą do łazienki.
Neji siedział chwilę w łóżku trzymając się za policzek poczym wstał ubrał się i zjadł śniadanie.
Po godzinie, wyszła Tenten w szlafroku, podeszła do swojego plecaka i wyciągneła spodnie, bluzkę oraz bielizne(tu "trochę" się zaruieniła), i wróciła do łazienki, po chwili wróciła z mokryi jeszcze włosami.
-To co Neji wyruszamy dzisiaj, tak?-spytała Tenten.
-Tak ale najpierw wysusz włosy, bo piasek, no wiesz?
Tenten spojrzała na niego, szkarłatny rumieniec na jego arzy zdziwił ją i po chwili odpowiedziała-No to momencik.
Weszła spowrotem do łazienki sądząc po głosie suszyła włosy suszarką.
Neji wstał pościelił, łóżko, i spakował się.
Tenten wyszła zaraz po tym jak odgłos suszarki zniknął, podeszła do plecaka, robiąc dwa koki na głowie, poczym spakowała rzeczy w których spała całe dwa dni.
Wyszli z pokoju, Neji zapłacił za Hotel i wyszli na dwór.
Słońce srasznie grzał było jakieś 50 stopni(jak ktoś wie jak robi się znak stopnia to byłbym wdzięczny gdyby mi powiedział), wyszli podeszli do wyjścia z wioski, iiiiiiiiiiii wyszli(a myśleliście że co :P), na pustyni było jeszcze goręcej niż w wiosce, postanowili więc pobiec żeby nie spłonąć.
Tenten i Neji byli cali mokrzy od potu i bardzo spragnieni, nie sądzili że będzie tak gorąco, biegli jakieś 8 godzin i po chwili wydostali się z pustyni.
Tenten poszła gdzieś przebrać się w świeże rzeczy, więc Neji na miejscu p[rzebrał spodnie, koszulę i bluzę. Po chwili Tenten wróciła w tym samym stroju co wyszła ale w suchym.
Zrobili postój i napełnili butelki wodą z rzeki która płynęł obok. Tenten powiedziała ze smutkiem-Gorąca.
Nagle Tenten coś wymyśliła-Neji może popływamy. Neji stał jak wryty, lecz po chwili-nie dzięki ale ty popływaj.Tenten strzeliła żartobliwy foch i odeszła by się rozebrać.
Po chwili płynęła obok Neji, który rozniecał ognisko.
Neji spojrzał na nią westchnął rozebrał się i wszedł za nią do wody. Było gdzieś 2m głębokości, więc co chwilę, Tenten musiała nurkować, bo glony zaczepiały się jej o nogę.
Neji wszedł i podpłynął do niej, zanurkował i poógł jej z bardzo uczepliwym glonem, później popływali trochę, poczym zasnęli w śpiworach obok ogniska(Gai wziął ze sobą wszystkie NAmioty).
Neji obudził się rano, Tenten jadła już śniadanie kiedy go zobaczyła uśmiechneła się-Cześć!
-Cześć!-odpowiedział odwzajemniając uśmiech.
Wstali, i ruszyli natychmiast dalej, po dwóch dniach wędrówki, wrócili do wioski. spotkali Gaia i Lee tam gdzie zazwyczaj spotykali ich przed treningem, niestety ich zobaczyli i Gai powiedział-skoro jesteście to możemy zacząć trening!
-Gai my dopiero wróciliśmy-powiedział gniewnie Neji.
-No to co myśmy z Lee przed chwilą przebiegli 50 okrążeń naokoło murów wioski!
-CO?!-krzyknęli razem Tenten i Neji.
No za 20 inut macie tu być jasne?
-Tak...
-...Jest
Ruszyli w stronę swoich domów, a jako że mieszkają blisko siebie to poszli razem, Neji odprowadził Tenten pod dom, po czym wrócił do swojego, po 15 minutach obaj wracali w miejsce wyznaczone przez Gaia.
-Aha musze wam coś powiedzieć, za chwilę powinna przyjść nasza czwarta osoba do zespołu!-powiedział Gai.
-Co?-powiedziała cicho Tenten.
Lecz po chwili podeszła fioletowowłosa dziewczyna, z warkoczem.
-To wy jesteście drużyna 10?-spytała, miała słodki, głos.
-Tak-odpowiedział obojętnie Neji.
-To Cześć, jestem Deithi, a wy?
-Jestem Rock Lee!
-Ja jestem Maito Gai!
-Hyuga Neji.
-Tenten.
-No to ruszamy, dzisiaj mamy specjalny trening!

pacz na to!!!!!!!!!!!!!!!!!! __________________________________________________________________ ______________8________________________________________________ ____________,d8_______________________________________________ ___________d8P_________________________________________________ _________,88P__________________________________________________ ________d888*__________________________________________________ _______d8888b..d888888*________________________________________ _____,888888888888888b.________________________________________ ____,8*;88888P*****78888888____________________________________ ___,8;,8888*________`88888*____________________________________ ___8e888*8_________,88888be.___________________________________ __,d888`88_________,8888888***___________________________8___ _,d88P`_8P________,8888888Pb.____________________________88__ _888*___*8_______,88888888**___________________________888__ _`88____8_______,888888888____________________________888______ __`P___________,8888888888bd88_______________________888_______ _______________d88888!T88888d888*___________________888________ _______________8888888!O8888888b.___________________888________ _______________88*##888885888888##8__.db__________888______ _______________`888b.`88!I##u888#_.d8888P__________888_______ ________________**88b.`*88388#48888d8#88888b...____888___________ __________________88888b.`**7*****.d8888b**`8888_8888____ __________________`888888b_____.d88888888888**888*8__________ ___________________888888.___d888888888888P___8`88.______ __________________,88888*____d88888888888**`___`888_________ _________________,8888*____.8888888888P`________`88b.________ ________________,888*______888888888b...__________`888.______ _______.db.___,d88*________88888888888888b_________`88*________ ___,d888888b.8888`_________`*888888888888888888P`___888._____ __/*****8888b**`______________`***8888P*``8888`______`888.__ _______/**88`_________________.ed8b..__.d888P`______8___`888_ ____________________________d8**888888888P*_______88___88_____
___________________________*``,d8888***`____________888____
___________________________________________________________
__________________________________________________________________________________________________________________________ ______________8________________________________________________ ____________,d8_______________________________________________ ___________d8P_________________________________________________ _________,88P__________________________________________________ ________d888*__________________________________________________ _______d8888b..d888888*________________________________________ _____,888888888888888b.________________________________________ ____,8*;88888P*****78888888____________________________________ ___,8;,8888*________`88888*____________________________________ ___8e888*8_________,88888be.___________________________________ __,d888`88_________,8888888***___________________________8___ _,d88P`_8P________,8888888Pb.____________________________88__ _888*___*8_______,88888888**___________________________888__ _`88____8_______,888888888____________________________888______ __`P___________,8888888888bd88_______________________888_______ _______________d88888!T88888d888*___________________888________ _______________8888888!O8888888b.___________________888________ _______________88*##888885888888##8__.db__________888______ _______________`888b.`88!I##u888#_.d8888P__________888_______ ________________**88b.`*88388#48888d8#88888b...____888___________ __________________88888b.`**7*****.d8888b**`8888_8888____ __________________`888888b_____.d88888888888**888*8__________ ___________________888888.___d888888888888P___8`88.______ __________________,88888*____d88888888888**`___`888_________ _________________,8888*____.8888888888P`________`88b.________ ________________,888*______888888888b...__________`888.______ _______.db.___,d88*________88888888888888b_________`88*________ ___,d888888b.8888`_________`*888888888888888888P`___888._____ __/*****8888b**`______________`***8888P*``8888`______`888.__ _______/**88`_________________.ed8b..__.d888P`______8___`888_ ____________________________d8**888888888P*_______88___88_____
___________________________*``,d8888***`____________888____
___________________________________________________________
____________________________________________________________

Moja ulubiona gierka

Użytkownik ma aktywny komponent, ale nie wybrał jeszcze żadnej gry.

Szukaj z google

Google

Znaczenie mojego imienia

Znaczenie imienia Jakub
jest energiczny, posiada zmysł organizatorski. Ma wielu przyjaciół, ceni towarzystwo. Lubi dobrze się ubierać. Mężczyzna ten to czysta energia, ale pełny wdzięku i kultury. Nie wie, co to bezczynność: w młodości oddaje się studiom, by w dorosłym życiu czerpać z tego profity, które z kolei wydaje na zaba wy z przyjaciółmi.

Moje bitwy

Chcesz wziąć udział w bitwie z
naruto ?

Sondy

kto jest lepszy

67% (2)

33% (1)

0% (0)

0% (0)


lubicie mie

80% (4)

20% (1)

0% (0)


co sondz.icie o mojej stronie

20% (1)

0% (0)

40% (2)

20% (1)

0% (0)

0% (0)

0% (0)

0% (0)

0% (0)

20% (1)


czy mam fajne piosenki na mojim profilu.

75% (3)

0% (0)

25% (1)


kogo bardziej lubisz

100% (2)

0% (0)

0% (0)

0% (0)


Moje klasy

  Szkoła Podstawowa Nr. 6 W Mińsku Mazowieckim

Tutaj jestem

Pokaż moją okolicę

Co o mnie myślisz?

Proszę napisz co o mnie myślisz

Horoskop

Mój znak zodiaku - baran
Dziś będziesz mieć wyśmienity humor, jest w tobie wiele energii. Wyszalej się.

Związki

naruto
nie jest z związku z żadną osobąZaproś do związku

Zainteresowany mną?

Użytkownik ma aktywny komponent, ale nie wybrał zdjęcia

Zgodność imion

 +   = 

Ocena strony

Oceń profil:

12345678910

Zobacz ranking > 50000

 

Moje ulubione gry

Marzę o:

 • 27-05-2009 8:24

Moje slajdy

Użytkownik ma aktywny komponent, lecz nie stworzył jeszcze żadnych slajdów.

Gry w które grałem

Użytkownik nie grał jeszcze w żadną grę.

Najnowsze galerie