.

Image and video hosting by TinyPic

Jestem Kamila i lubię kebaby, ogórki kiszone, popołudniowe drzemki, binge watching, Marvela, istoty nadnaturalne, mitologię grecką, krótkie włosy, proste grzywki, wianki, kotełki, filmy fantasy i sci-fi, historię, Stany Zjednoczone, tumblra, kucyki Pony i ciepłe skarpetki. A poza tym to doklejam wszystkim wianki w fotoszopie, kolekcjonuję zdjęcia zwierzątek w śmieszkowych ubrankach, fangirluję, dokarmiam gołębie, czytam młodzieżowe książki, oglądam za dużo seriali, zbieram gadżety z Frozen i śpię pod pościelą z Hannah Montaną.
~*~

Kliknij, by napisać prywatną wiadomość

Nie gryzę ani nie pluję jadem, ale za to strasznie się rozpisuję i odstraszam swoim poczuciem humoru.

~*~
Terroryzowałam jako: pepperonnie., .SkinnyLuck., Trouble in paradise., ♣ honeycutt., † and when I die., suasion, † when the light dies out., 9crimes., carpe noctem.

~*~
 Pomóż, jeśli masz dobre serduszko 

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Klikając w powyższe banery przeniesiesz się na strony, za pośrednictwem których możesz udzielić pomocy potrzebującym zwykłym "klikiem". Zajmie ci to dwie minutki, ale chyba warto je poświęcić, prawda? :)

Zachęcam także do rozejrzenia się na stronie karmimypsiaki.pl, bo można tam znaleźć inne sposoby, by wspomóc pieski ze schroniska. W razie czego mogę wyjaśnić co i jak, wystarczy do mnie napisać :)

Dziękuję, jeżeli pomogłaś/łeś w jakikolwiek sposób! :)

Image and video hosting by TinyPic

 

.

avatar

.

Mój player!

Atrapa mp3 playera